Схоже, що російські загарбники, яким пощастило повернутися з війни проти України живими, розглядають лише три варіанти свого подальшого існування, передають Патріоти України.
Перший і найпоширеніший із них — це пити. Принаймні, доки не закінчаться гроші, отримані ними за свої воєнні злочини. Друга опція, найпопулярніша серед колишніх кримінальників, це піти на новий злочин і повернутися зрештою за ґрати.
А третій варіант — скиглити у соцмережах про те, що держава тебе обдурила, випрошуючи у співгромадян гроші на їжу або протез.
Саме цей шлях і обрав для себе так званий «герой СВО» з дагестанського міста Дербент, який просто всівся на сходинках місцевої райадміністрації у надії на милостиню від перехожих, оскільки владі на нього наплювати.
«Ось так ось я буду сидіти тут. Я — учасник „СВО“ (військової агресії РФ проти України). Ось, сиджу біля районної адміністрації і прошу гроші на продукти харчування. Мені їсти нічого… Прошу гроші у людей на харчування, на продукти. Держава не допомагає. Ніхто не допомагає», — поскаржився черговий окупант, покинутий кремлівським режимом.
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...