"Схема дуже проста": Екснардеп направив до НАБУ заяву про скоєння злочину головою "Центренерго"

Екснардеп Ігор Мосійчук направив до НАБУ заяву про скоєння злочину головою правління Центренерго Андрієм Готою. Про це повідомив сам Мосійчук, передають Патріоти України.

"Направив сьогодні до НАБУ заяву про скоєння злочину учасниками ОЗУ яке контролює та обкрадає за корупційними схематозами ПАТ "Центренерго" (контрольний пакет належить державі), а саме ДМИТРОМ ЛЕВІНЦЕМ, АНДРІЄМ ВЕНГРІНИМ, АНДРІЄМ ГОТОЮ… Окрім заяви до НАБУ, готуємо звернення до країн партнерів, членів ЄС, в якому проінформуємо їхні правоохоронні органи про вище згаданий корупційний схематоз і виведення коштів здобутих злочинним шляхом за кордон для подальшої легалізації", - пише Мосійчук.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що підзвітне Фонду держмайна підприємство "Центренерго" отримало півмільярда гривень збитків у результаті схеми, за участю голови правління "Центренерго" Готи та Андрія Вєнгріна.

"Суть схеми така: "Шахта 1-3 Новогродівська", яка належить ставленикам Януковича, видобуває вугілля, яке відвантажують на збагачувальні фабрики, які контролює Вєнгрін. Проте, вугілля на цих фабриках не збагачується, а відвантажується на ТЕЦ "Центренерго", у результаті 50% вугілля – це рядовка, а вугілля із золою 23% приймається як кондиційне вугілля. В результаті, державна "Центренерго" отримує вугілля низької якості, що призводить до зношування та виходу з ладу дорогого обладнання, але при цьому платить і збагачувальним фабрикам Вєнгріна", - повідомлялося в ЗМІ.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Замість "мангалів" та "сараїв". В Україні помічено танк Т-90 ЗС РФ із новим захистом від дронів

четвер, 30 травень 2024, 2:35

На одному з опублікованих фото російський танк оснащено додатковими бронеплитами. Експерти вважають, що таке рішення проходить тестування під час бойових дій в Україні. . Нещодавно на території України було помічено новітній російський танк Т-90М "П...

ГУР пробили ядерну парасольку РФ! Мінус 2 станції. Народ аж завив: а де наша відповідь? / Снєгирьов

четвер, 30 травень 2024, 1:45

Безпілотник ГУР 26 травня атакував радіолокаційну станцію дальнього виявлення цілей "Воронеж М" у місті Орськ Оренбурзької області Росії. Дрон подолав відстань у понад 1800 кілометрів до обʼєкта противника. Однак, це не перший удар по системі ядерної б...