
Екснардеп Ігор Мосійчук направив до НАБУ заяву про скоєння злочину головою правління Центренерго Андрієм Готою. Про це повідомив сам Мосійчук, передають Патріоти України.
"Направив сьогодні до НАБУ заяву про скоєння злочину учасниками ОЗУ яке контролює та обкрадає за корупційними схематозами ПАТ "Центренерго" (контрольний пакет належить державі), а саме ДМИТРОМ ЛЕВІНЦЕМ, АНДРІЄМ ВЕНГРІНИМ, АНДРІЄМ ГОТОЮ… Окрім заяви до НАБУ, готуємо звернення до країн партнерів, членів ЄС, в якому проінформуємо їхні правоохоронні органи про вище згаданий корупційний схематоз і виведення коштів здобутих злочинним шляхом за кордон для подальшої легалізації", - пише Мосійчук.


Раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що підзвітне Фонду держмайна підприємство "Центренерго" отримало півмільярда гривень збитків у результаті схеми, за участю голови правління "Центренерго" Готи та Андрія Вєнгріна.
"Суть схеми така: "Шахта 1-3 Новогродівська", яка належить ставленикам Януковича, видобуває вугілля, яке відвантажують на збагачувальні фабрики, які контролює Вєнгрін. Проте, вугілля на цих фабриках не збагачується, а відвантажується на ТЕЦ "Центренерго", у результаті 50% вугілля – це рядовка, а вугілля із золою 23% приймається як кондиційне вугілля. В результаті, державна "Центренерго" отримує вугілля низької якості, що призводить до зношування та виходу з ладу дорогого обладнання, але при цьому платить і збагачувальним фабрикам Вєнгріна", - повідомлялося в ЗМІ.
Після атаки безпілотників Сил оборони України у ніч проти 21 червня пожежі зафіксовано на поромах у районі порту "Кавказ" на Таманському півострові, Краснодарського краю РФ. Відповідні кадри публікує Telegram-канал Exilenova+, передають Патріоти Україн...
Окупанти почали намагатися захистити свої логістичні шляхи від українських ударів. Про це повідомив радник міністра оборони України Сергій (Флеш) Бескрестнов у Telegram-каналі, передають Патріоти України. "Як я й очікував, ворог не став просто так сиді...