"Схоже, в президентській прес-службі тепер сидять ФСБ-шні тітушки": Оксана Забужко - про "Луцьку область"

Яка б погана не була українська освіта, але адміністративний поділ країни в середній школі все-таки вчать!

Оксана Забужко. Фото: соцмережі.

"Гм. "Луцька область", кажете? Кияни ж пам'ятають цей шиболет ще з часів Майдану, коли - відразу після 1 грудня - почали з'являтися в юрбі страннєнькіє мальчікі з "русскім говором" (ще до гіркінців!)", - пише українська письменниця Оксана Забужко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Одного з них (потім його ідентифікували, якийсь дрібний бандючок з Ульяновська) зловили були на провокації й привели в прес-центр, оточили й допитували на камери:

- Ну вы же не местный, вы же русский, по говору слышно!

- Нет, я украинец!

- Хорошо, назовите центр Волынской области?

Коротка пауза, схарапуджений пошук очима:

- Центр Волынской области? Волынск!

..................

Схоже, в президентській прес-службі тепер сидять оті фсбшні тітушки (яка б паскудна не була укр. освіта, але про адміністративний поділ країни в середній школі все-таки вчать!).Тобто, в Кремлі тупо грають нам той самий сценарій. Леґітимного вже оточили й готуються вивозити?.. Патрушев із хто-там-тепер-замість-Клюєва уже зустрілись і запили могорич?..

(Як там у Солженіцина було про техніку чекістської вербовки: "хоть бы знали они правила шахмат: три раза повторение ходов, и фиксируется ничья. Но нет! На все ленивые, на это они не ленивые: сто раз он однообразно шахует меня с одной и той же клетки, сто раз я прячусь за ту же самую пешку..." Тільки тепер це відбувається в масштабі цілих країн.)

Тьфу. Дзуськи вам уже, а не України, упиряки. Біжіть держіть тепер обома руками Зелений Клин - він вам от-от відвалиться".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Крок до подалання астрономічної державної алкокорупції: Мінфін видав перші ліцензії на виробництво спирту приватним компаніям

понеділок, 3 серпень 2020, 22:47

З 1 липня скасували державну монополію на виробництво спирту. З 1 липня держпідприємство "Укрспирт" більше не є монополістом, Міністерство фінансів видало ліцензії на виробництво спирту приватним заводам. Про це повідомив у Facebook в.о. директора "Укр...

"Потрібно годувати сім'ю...": Ексгравець молодіжної збірної України перейшов до російського клубу

понеділок, 3 серпень 2020, 22:37

Балашов - вихованець одеського футболу. Колишній футболіст юнацьких (U17, U19) і молодіжної збірних команд України 29-річний Віталій Балашов уклав контракт з клубом російської прем'єр-ліги «Тамбов». На офіційній сторінці клубу в «ВКонтакте» з'явилося ф...