"Схоже, в президентській прес-службі тепер сидять ФСБ-шні тітушки": Оксана Забужко - про "Луцьку область"

Яка б погана не була українська освіта, але адміністративний поділ країни в середній школі все-таки вчать!

Оксана Забужко. Фото: соцмережі.

"Гм. "Луцька область", кажете? Кияни ж пам'ятають цей шиболет ще з часів Майдану, коли - відразу після 1 грудня - почали з'являтися в юрбі страннєнькіє мальчікі з "русскім говором" (ще до гіркінців!)", - пише українська письменниця Оксана Забужко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Одного з них (потім його ідентифікували, якийсь дрібний бандючок з Ульяновська) зловили були на провокації й привели в прес-центр, оточили й допитували на камери:

- Ну вы же не местный, вы же русский, по говору слышно!

- Нет, я украинец!

- Хорошо, назовите центр Волынской области?

Коротка пауза, схарапуджений пошук очима:

- Центр Волынской области? Волынск!

..................

Схоже, в президентській прес-службі тепер сидять оті фсбшні тітушки (яка б паскудна не була укр. освіта, але про адміністративний поділ країни в середній школі все-таки вчать!).Тобто, в Кремлі тупо грають нам той самий сценарій. Леґітимного вже оточили й готуються вивозити?.. Патрушев із хто-там-тепер-замість-Клюєва уже зустрілись і запили могорич?..

(Як там у Солженіцина було про техніку чекістської вербовки: "хоть бы знали они правила шахмат: три раза повторение ходов, и фиксируется ничья. Но нет! На все ленивые, на это они не ленивые: сто раз он однообразно шахует меня с одной и той же клетки, сто раз я прячусь за ту же самую пешку..." Тільки тепер це відбувається в масштабі цілих країн.)

Тьфу. Дзуськи вам уже, а не України, упиряки. Біжіть держіть тепер обома руками Зелений Клин - він вам от-от відвалиться".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Без русских туристов любая страна сразу становится привлекательнее, чище и популярнее. Одичалые должны отдыхать за стеной": Сазонов про те, який подарунок зробив Путін, "закривши" для росіян Туреччину

середа, 14 квітень 2021, 9:22

"Турция присоединилась к тем государствам, которые заявили про поддержку территориальной целостности Украины. И пообещала Украине поддержку. Естественно, Анкара не будет воевать вместо Киева и даже на стороне Киева. Тем не менее дипломатическую поддерж...

Подумати про старість: Чому вигідніше вкладати гроші у нерухомість у Туреччині та на Кіпрі, ніж в Україні (відео)

середа, 14 квітень 2021, 8:50

У Києві голі стіни можна придбати за 50 тисяч доларів на околиці в ще не зданому будинку. З 1 квітня пенсійний вік для жінок в Україні остаточно підвищили, передають Патріоти України. Відтепер ті, хто народився пізніше за 1-ше квітня 1961-го року зможу...