Російська знаменитість Алла Пугачова через майже тиждень висловилася про теракт у "Крокус Сіті Хол". На своїй сторінці в Instagram вона опублікувала пост, у якому написала, що не буде виставляти свої емоції з цього приводу в соціальних мережах, передають Патріоти України.
"Скорбота має бути в душі, а не в Instagram. Амінь", - додала артистка.
Варто зазначити, що артистка, яка виїхала з країни-агресора, до цього ніяк не реагувала на події в Москві. А ось її чоловік Максим Галкін, який підтримав у війні Україну, висловив співчуття росіянам.
"Жахлива трагедія в "Крокусі". Немає слів. Глибокі співчуття сім'ям загиблих. Мої думки зараз із постраждалими. Дай Бог вам сил впоратися з цією бідою", - написав раніше гуморист.
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...