
У каналах «воєнкорів» РФ було опубліковано відео з російським військовим, який стріляє з гранатомета РПГ-22 по будівлі в Суджі (Курська область). Пізніше в.о. губернатора регіону Олександр Хінштейн стверджував, що той загинув у ДТП. Про це повідомило 10 червня видання "Медіазона", передають Патріоти України.
За інформацією видань "Попіл Курськ" і "Агентство", судячи з погодних умов, відео було знято нещодавно — коли українські війська залишили Суджу, а армія РФ до неї зайшла — «у травні або червні».
Повідомляють, що окупант стріляв у бік Троїцько-Вознесенської церкви, і внаслідок інциденту постраждав будинок № 30 на вулиці імені Карла Маркса, у якому розташований магазин вікон.
Пізніше в.о. губернатора регіону Олександр Хінштейн запевнив, що молодший сержант 158-ї військової комендатури, який, за його словами, здійснив постріл, «на початку червня загинув у ДТП, тікаючи від переслідування Державтоінспекції». Згідно з фото в його дописі, йдеться про аварію, яка сталася вдень 6 червня на 13-му км дороги Курськ-Іваніно.
При цьому деякі «військкори» окупантів стверджували, що з гранатомета стріляв боєць підконтрольного чеченському диктаторові Разману Кадирову підрозділу Ахмат, однак його ватажок Апті Алаудінов це заперечує.
27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...