Скрепи всемогутні: Онук судді КС РФ у чотири роки придбав елітну нерухомість у Москві

Вартість квартири оцінюється в півмільярда рублів...

Борис Ебзеєв

Фонд боротьби з корупцією, заснований російським опозиціонером Олексієм Навальним, стверджує, що онук члена Центральної виборчої комісії Росії Бориса Ебзеєва Артур в чотири роки купив квартиру в центрі Москви, вартість якої оцінюється в півмільярда рублів. Розслідування опубліковано в блозі Олексія Навального, який зараз відбуває адміністративний арешт, передають Патріоти України.
Квартиру площею 274 квадратних метра в 2-му Зачатьєвському провулку, в районі, який називають "Золотою милею", Артур Ебзеєв, як випливає з документів, придбав в 2009 році. Навальний підкреслює, що онук судді Конституційного суду сам купив її на своє ім'я, вона не була йому подарована. При цьому Навальний передбачає, що у його діда, Бориса Ебзеєва, як і його батька, який працював до покупки квартири в Пенсійному фонді, не могло бути півмільярда рублів, оскільки їх офіційні доходи не дозволили б зробити такі заощадження.
Через чотири роки після покупки Артур Ебзеєв, як випливає з документів, продав квартиру офшору з Британських Віргінських островів. При цьому на його ім'я придбана нерухомість в Підмосков'ї.
Борис Ебзеєв - доктор юридичних наук, був членом Конституційного суду Росії з моменту його створення в 1991 році, потім обіймав посаду глави Карачаєво-Черкесії, а потім повернувся до Конституційного суду. Саме він виступав в суді в 2018 році з обгрунтуванням недопуску Олексія Навального на вибори президента Росії. Навальний називає Ебзеєва "юридичним стовпом путінського режиму" і покладає на нього відповідальність, в тому числі, за недопуск незалежних кандидатів на вибори в Мосміськдуму.

Ебзеєв поки не коментував публікацію в блозі Навального.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Макрон стал для Москвы в эти дни просто душечкой и отдушиной, но это ненадолго", - Климовський

п’ятниця, 23 серпень 2019, 12:45

В реальності ми маємо блиск шарму французької дипломатії, який подібно красивому поліруванню ламінату прикриває сіру плиту меблевого ДСП з пресованої тирси і клею. "Пышный приём, который Макрон 19 августа оказал Путину в форте Брегансон на Лазурном бер...

Сторінками історії: 80 років тому був підписаний пакт Молотова - Ріббентропа

п’ятниця, 23 серпень 2019, 12:00

Разом з Договором про ненапад між СРСР і Німеччиною міністри закордонних справ цих держав В'ячеслав Молотов і Йоахім фон Ріббентроп підписали секретний протокол. Про нього знало вкрай обмежене коло осіб. "Хервард частным образом встретился с американск...