Слава Дьомін розповів, що скандально відомий проросійський телеведучий втік з України

Український ведучий Слава Дьомін розповів, що Андрій Доманський виїхав з України після початку великої війни. Але, незважаючи на те, що він просував російські наративи на українському телебаченні, він переїхав не в Росію, а в одну з країн Балтії — Естонію, Латвію чи Литву. Про це Дьомін повідомив на своєму YouTube-каналі, передають Патріоти України.

Дьомін зазначив, що спільні знайомі розповіли йому, що Доманський залишив країну завдяки статусу багатодітного батька. Як відомо, він виховує п’ятьох дітей, трьом із яких ще не виповнилося 18 років.

«Андрій зник з інформаційного простору після початку повномасштабного вторгнення. Жодної інформації про нього абсолютно ніде немає. Я навіть написав йому пропозицію зробити інтерв'ю, але він прочитав повідомлення і нічого не відповів. Але наші спільні знайомі мені розповіли, що, за їхніми даними, Андрій давно виїхав із країни», — поділився Дьомін.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У ГУР Міноборони прокоментували випробування РФ ракети з ядерним двигуном "Буревісник"

вівторок, 3 жовтень 2023, 19:55

У Росії, ймовірно, готуються до випробувань ракети з ядерним двигуном "Буревісник", про що, зокрема повідомили у The New York Times. У ГУР вважають, що це може бути черговою демонстрацією, яка орієнтована на російську цільову аудиторію. Про це в інтерв...

Теж втомилися: Британія поступово втрачає бажання підтримувати Україну, – The Guardian

вівторок, 3 жовтень 2023, 19:43

Оскільки війні в Україні не видно кінця, політики та громадськість на Заході починають поступово втрачати бажання підтримувати українців чимось більше, ніж синьо-жовтими прапорами на вулицях європейських міст. Про це пише політичний оглядач британськог...