
Хорошевський райсуд Москви своїм рішенням від 28 листопада оштрафував на 40 тис. руб. (приблизно $450 за курсом Центробанку країни-агресора РФ) шкільного вчителя інформатики Сергія Авер'янова за адмінстаттею про "дискредитацію" армії російських окупантів. Про це повідомила у Telegram пресслужба московських судів загальної юрисдикції, передають Патріоти України.
Зазначають, що 27 листопада у школі №1619 Авер'янов на уроці інформатики "на інтерактивну дошку наніс напис, зміст якого спрямовано на дискредитацію використання ЗС РФ".
Як зазначив Telegram-канал Mash, учитель написав: "Слава Україні. Смерть російським придуркам!" За даними Mash, після того як школярі розповіли про це вчителям, з Авер'яновим розбиралася поліція. Школа №1619 – елітна гімназія імені Цвєтаєвої в районі Строгіно, наголосив Telegram-канал.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ...
. "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения".
. Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...