
Російський пропагандист і військкор Олександр Коц визнав провал наступу російської армії на Харківщині. Крім того, що ЗСУ, за його словами, чинять потужний опір, так РФ ще й "заробила" обстріли Бєлгородщини, чого раніше в таких масштабах не було. Відео з поясненням ситуації російським військкором у Харківській області оприлюднили в телеграм-каналі Nexta, передають Патріоти України.
"На Харківському напрямку противник намагається атакувати і на Липцях в районі Глибокого, і у Вовчанську. тут у нас таких серйозних просувань немає, і найближчим часом не буде. Як я вже говорив, тут триває операція "Слобожанська м'ясорубка", — зазначив Коц.
Він поскаржився, що, на їхній жаль, Сили оборони почали використовувати "американську високоточку" по Бєлгороду, зокрема, згадав "Хаймарси".
"Ну, це — війна. Противник серйозний. Противник еволюціонує. Тут, на жаль, не уникнути", — сказав, чухаючи потилицю, російський військкор.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...