"Слуги народу" за зарплату ходити в парламент не наймалися, - Карл Волох

"Писати таке без жодного інсайда — справа невдячна. Та я ризикну. Бо мені доволі давно здається, що розмови про відсутність у "Слуг" голосів — це не зловтіха політичних опонентів, а конкретна ознака актуальної ситуації. І головною причиною цього, ви не повірите, є відсутність фінансування", - пише бізнесмен та громадський діяч Карл Волох на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Золоті часи раннього Зеленського із "меценатом" Коломойським відійшли в минуле. Наступний період, де Офіс заробляв сам через контроль Великого крадівництва, також.

Не те, що вони не крадуть, — дурних немає. Але репресивна машина розкручується навіть не озираючись на закон. І ті, до кого сьогодні ще не приходять (через близькість до Офісу), дедалі ліпше розуміють невеселу перспективу після зміни влади.

Тож, одна справа потурбуватися про власну кишеню, інша — смоктати з бюджету мільярди, ризикуючи дупою заради утримання депутатського корпусу. Дехто з них іще лобіює власний бізнес. Інші, на свій страх і ризик, торгують політичним впливом. Але сіра маса, котра харчувалася раніше з грубих конвертів, залишилася на бобах. Ну, а за зарплату ходити в парламент вони вам не наймалися".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Партизани вивели з ладу стратегічний логістичний вузлол РФ (мапа, відео)

субота, 25 травень 2024, 7:39

Агент руху опору здійснив диверсію на залізниці в Ярославлі. Про це повідомили партизани "АТЕШ". . Зазначається, що агент знищив релейну шафу, що призвело до неполадок у роботі найближчої залізничної станції "Полянки". . За словами партизан, Ярославл...

Народні прикмети на 25 травня. Що одягти в Іванів день, щоб привернути удачу і сімейне щастя, або швидше одужати

субота, 25 травень 2024, 7:05

25 травня за новим календарним стилем (7 червня - за старим) згадують третє знайдення глави Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана. У народі день прозвали Іванів. 25 травня за старим календарним стилем згадують святих Епіфанія, єпископа Кіпру...