Слухаєш інтерв'ю агента СБУ й розумієш: ми пройшли по самому лезу бритви. По волосині, - екснардеп Чепінога

"Глянув інтерв'ю таємного агента СБУ, який кілька років працював у Москві, в офісі ефесбешного агента Сівковича. Само по собі це вже вищий пілотаж українських спецслужб: "імплементувати" під час війни агента в саме кубло ворога, зібрати інформацію й вивести неушкодженим назад, в Україну! Це вам не Штірліц", - пише екснардеп Віталій Чепінога на своїй сторінці в соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Розповів багато цікавого. Зокрема й про Сівковича та колишнього керівника СБУ у Криму Кулініча, якого ще 2022 року особисто затримував генерал Василь Малюк. Кулініч був основною й головною ланкою в тотальній мережі російської розвідки. Також розказує, як СБУ за три роки війни, по суті, кардинально змінила ситуацію й зірвала глобальні плани росіян. Слухаєш і розумієш: ми дійсно пройшли по самому лезу бритви. По волосині.

Коли я приїхав до села, то пішов у стару комору. Там лежала купа якогось струхлявілого ганчір'я. Хотів його винести в город і спалити. Коли я підняв цей мотлох, звідти врозтіч кинулася якась неймовірна тьма-тьмуща мишей. Сотні й тисячі. І це якраз підходяща алегорія для того, щоб зрозуміти, скільки ефесбешних агентів за всі роки незалежності було інкорпоровано в державні структури України... І це ж не "безобідні" миші. Це дуже небезпечні й хитрі щури.

Спостерігав за роботою багатьох українських урядів. Росія завжди дуже наполегливо намагалася втручатися в кадрову політику в Україні. Їм би дав волю, вони б навіть керівників ОСББ своїх попризначали. У часи Януковича агентів ФСБ на державних посадах було, мабуть, більше, ніж, власне, канонічних українців.

Років кілька тому, під час приватних зустрічей із політиками чи чиновниками, я намагався вирахувати, чи є вони агентами ФСБ, за якимись непрямими ознаками. Мої знайомі казали, що в мене параноя. Але це була не параноя, а інтуїція, сперта на факти і здогадки.

І воно ж то все нікуди не поділося. Воно діждалося 2022-го. І тільки завдяки якомусь дивовижному героїзму і професіоналізму наших спецслужб усе це не потягло Україну у вічну глибоку могилу. Тільки зараз, в останні роки, ведеться робота з викриття російських агентів. І вона ще дуже далека до завершення. Під старим ганчір'ям досі сидить тьма щурів".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

СОУ ліквідували весь паливний ланцюг через Керченську протоку: Після масованої атаки БПЛА крім портів Керчі та "Кавказ" палають і російські транспортні пороми

неділя, 21 червень 2026, 18:30

Після атаки безпілотників Сил оборони України у ніч проти 21 червня пожежі зафіксовано на поромах у районі порту "Кавказ" на Таманському півострові, Краснодарського краю РФ. Відповідні кадри публікує Telegram-канал Exilenova+, передають Патріоти Україн...

"Суть війни": "Флеш" розповів про нову тактику РФ із захисту трас

неділя, 21 червень 2026, 15:48

Окупанти почали намагатися захистити свої логістичні шляхи від українських ударів. Про це повідомив радник міністра оборони України Сергій (Флеш) Бескрестнов у Telegram-каналі, передають Патріоти України. "Як я й очікував, ворог не став просто так сиді...