Смерть і безчестя гарматного рашистського м'яса в Україні: З роти в 100 людей у ​​живих залишилося четверо

Анімаційна група "Мультик Кордон" випустила новий фільм про те, як російський фюрер Путін обманює росіян, використовуючи їх, як гарматне м'ясо у війні.

Українці, зважаючи на зруйнований кремлівською пропагандою мозок росіян, пояснили їм у доступній навіть дітям формі анімації, що у війні з Україною на них чекає смерть та безчестя, інформують Патріоти України. Окупантам запропонували альтернативу – скласти зброю та добровільно здатися в полон ЗСУ.

Анімаційна група "Мультик Кордон" випустила новий фільм про те, як російський фюрер Путін обманює росіян, використовуючи їх, як гарматне м'ясо у війні, яку він розв'язав проти України. Автори мультфільму показали, що кривавому диктатору не шкода навіть молодих російських строковиків відправляти на смерть заради своїх забаганок.

Оскільки зазомбовані росіяни не здатні сприймати нічого, крім слів їхнього улюбленого царя Путіна, його поплічника Шойгу та відомих пропагандистів, у мультфільмі звучать лише їхні голоси.

Однак картинки показують те, що діється насправді.

"Вчора із зони бойових дій було виведено саме цих строковиків, яких або змушували підписати контракт, або за них підписували. Однак в результаті з роти в 100 людей в живих залишилося четверо", – говорить з телевізора Юлія Латиніна.

А щоб залишки мозку росіян не відключались через те, що це озвучує журналістка хоч трохи опозиційного каналу "Дождь", який уже заборонили, їм на весь екран написали кількість вбитих російських солдатів за 22 дні війни в Україні: понад 14 тисяч.

"Уряд України і військове командування гарантує кожному, хто добровільно здався в полон, безпеку, медичне обслуговування, дотримання всіх норм міжнародного гуманітарного права і повернення на батьківщину після закінчення війни. Складайте зброю, здавайтеся в полон!", – пропонують росіянам альтернативу смерті українці.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Улюблені бренди та актуальні колекції в одному місці

вівторок, 31 січень 2023, 10:04

Чи бували у вас ситуації, коли хотілося оновити гардероб брендовими новинками, але доводилося замовляти одяг, взуття та аксесуари в різних магазинах? Тепер можна про це забути, адже інтернет-магазин MD-Fashion дозволяє трендсеттерам оновлювати гардероб...

Путін все ще сподівається на блискучу перемогу: Росія готується до неминучого наступу і посилює військо на Донбасі, - ISW

вівторок, 31 січень 2023, 7:07

В Інституті вивченні війни (ISW) вказують на те, що Росія, імовірно, задіяла ще не всі резерви, вона посилює військо на Донбасі, готуючись до наступу. Західні, українські та російські джерела продовжують вказувати на те, що Росія готується до неминучог...