
У мережі з'явилось відео із міста Українськ Донецької області, яке російські окупанти захопили наприкінці вересня цього року. Відповідні кадри опублікував український журналіст Денис Казанський у Telegram, передають Патріоти України.
На відео показано спустошені вулиці міста та розбиті будинки. "Звільнений" Українськ. Смерть, розруха, порожнеча. Звичайна картина після приходу руського міра", - написав під відео журналіст.
Українськ є шахтарським мономістечком на південному заході Очеретинського виступу, до повномасштабного вторгнення там мешкало 11 тис. громадян. Як повідомляв проєкт DeepState, російська армія окупувала на Курахівському напрямку місто Українськ 24 вересня. Також захопили Гірник, що відкрило шлях до штурму Курахового - важливого логістичного вузла Сил оборони на Донбасі.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...