Сміялися навіть свої: Пропагандист Кремля повівся на фейк про СРСР

Російські пропагандисти невтомно можуть говорити про 3 речі: "загниваючий Захід", "нацистів в Україні" та "велич" і сум за СРСР. Відсутність аналітичного мислення лише допомагає їм продукувати більше маразматичних заяв. У студії Скабєєвої вирішили розповісти про "велич" Радянського союзу. Проте пропагандисти, як завжди, осоромились через свою неосвіченість та відсутність критичного мислення, інформують Патріоти України.

СРСР і штучний інтелект

На шоу "60 хвилин", ведучими якого є Ольга Скабєєва та Євгєній Попов пропагандисти дискутували про Радянський Союз. Зокрема, про його потужність та важливу роль у світовій історії. Серед гостей студії був депутат держдуми Леонід Калашніков, який вирішив навести неймовірний "аргумент".

"Нещодавно англійські вчені запитали у штучного інтелекту, яка держава найуспішніша в історії людства. Штучний інтелект відповів – Радянський Союз! Виявляється СРСР був найуспішнішою державою. Штучний інтелект не помиляється!", – запевнив Леонід Калашніков.

Він почав розпинатися про те, якою потужною була економіка Радянського Союзу та яких високих показників ВВП там досягали. Ведучий Євгєній Попов перебив його та наголосив, що 60% населення Росії досі страждає та сумує за Радянським Союзом і ніхто начебто не применшує його значення. Втім він все ж був змушений визнати, що "новина", на яку посилається Калашніков – фейкова.

"Не фейкова! Мені все показали, коли дали почитати новину! Я і вам це потім покажу!", – з піною у роті кричав Калашніков.

Проте нічого довести так і не вдалось. Буквально за декілька хвилин на екрані показали скриншот з телеграм-каналу, у якому пишуть гумористичні фейкові новини. Російський депутат був вражений та спантеличений.

Ганьбитись хотіли до останнього

Пропагандист, втім, вирішив осоромлюватись далі. Він прочитав ще одну новину, яку було видно на скриншоті, здивовано запитуючи: "Це що теж фейк?". Ймовірно, з першого разу до Калашнікова не дійшла фраза про вигадані новини. "Ви взагалі користуєтесь інтернетом? Це ж 21 століття!", – здивовано запитав ведучий.

Один з гостей студії вирішив хоч якось підтримати Калашнікова, заявивши, що справді – видання пише новини, які могли б бути правдою. "Ну ось я й хочу, щоб це було правдою!", – лаконічно відповів депутат.

В гру знову вступив ведучий, додавши, що ось ChatGPT ніколи б не видав подібної відповіді. А все тому, що це штучний інтелект, який створили американці.

Джерело: 24 канал
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Артилеристи ЗСУ знищили штаб російських загарбників на території держави-агресора (відео)

субота, 30 вересень 2023, 0:55

Під час аеророзввдки оператори БПЛА виявили важливий об'єкт по той бік неспокійного кордону. 106-та окрема бригада територіальної оборони демонструє артилерійське враження командно-спостережного пункту російського підрозділу в селі Гоголівка на територ...

"Арестович довго був улюбленим блогером і Петра Олексійовича, і Володимира Олександровича", - Марина Данилюк-Ярмолаєва

субота, 30 вересень 2023, 0:30

"Прострочене заспокійливе Олексій Арестович веде психологічні семінари, де пропонує душити жінок. Інакше тебе каструють, будуть контролювати й нікуди не пустять. Не те щоб цей "советский школьник" з тягою до СРСР, ненавистю до Могилянки та заявами про ...