Українська снайперка Євгенія Емеральд отримала стартовий капітал на розвиток ювелірного бізнесу у спадок від батька. Про це вона розповіла в інтерв'ю, яке 19 жовтня вийшло на YouTube-каналі української журналістки Аліни Доротюк, передають Патріоти України.
"До того як піти на фронт, я була досить успішною бізнесвумен. У мене було велике підприємство ювелірного виробництва. Я була заможною жінкою. Усе, що я маю, – я досягла цього сама. Але коли почалася війна, я закрила своє підприємство", – розповіла вона.
За словами Емеральд, її підприємство виготовляло прикраси для заможних людей. "Звідки в тебе стартовий капітал?" – уточнила в Емеральд Доротюк.
"Ну, тут теж така, не дуже красива історія, – відповіла Емеральд. – Я сім років тому втратила батька. А він дуже любив золото, каміння, тому що його сім'я пережила Другу світову війну, Голодомор. У Голодомор його бабуся врятувала шістьох дітей тим, що обмінювала срібні й золоті монети на їжу. І це стало якимось культом для моєї сім'ї. Батько завжди вважав, що гроші треба зберігати в камінні й у металі. І він це дуже любив".
За словами Емеральд, після смерті батька їй у спадок залишилося "багато металу й каміння". "І я вирішила присвятити ювелірний бізнес йому. Це була світла ідея. Я навіть не думала, що воно мені приноситиме гроші, але згодом це почало дійсно приносити гроші. Великі гроші", – сказала вона.
Очевидно, що підтримання російським командуванням потрібного йому темпу наступу одразу на кількох операційних напрямках почало викликати у нього, скажімо так, певні труднощі. . 1. Найбільш красномовний приклад – дії угруповання військ (УВ) противника ...
У ракеті "Трембіта" використовуються технології часів Другої світової війни. Імпульсний реактивний двигун зараз практично не застосовується в авіації через певні обмеження, які має. Одне з них – це дуже інтенсивний звук під час роботи. В етері телемара...