Снєгирьов: Операція ГУР прогоріла! Буданов розіграв спектакль з отруєнням. Усе заради посади в СБУ

Військовий аналітик Дмитро Снєгирьов детально проаналізував сукупність фактів щодо отруєння Маріанни Буданової. Виявляється, історія настільки неоднозначна і заплутана, що саме отруєння миш’яком стало частиною операції самого Буданова, який мітить на крісло очільника СБУ. Відтак зовсім недивно те, що відразу після факту отруєння у ЗМІ з’явилася інформація зі звинуваченнями у бік СБУ, яка погано справляється зі своїми обов’язками.

00:00 Огляд подій Дмитра Снєгирьова

05:55 Цікаві факти про отруєння Маріанни Буданової

14:20 Як смерть Кірєєва пов’язана із отруєнням Маріанни Буданової?

19:25 Наїзд ГУР на СБУ

Опублікував: Дмитро Снєгирьов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

Це вперше! Як вдалося збити ТУ-22М3. Було три ракети. Спрацювала ще радянська розробка - Снєгирьов

неділя, 21 квітень 2024, 3:23

Україна вперше збила дальній стратегічний бомбардувальник ТУ-22М3. Літак вдалося вразити на відстані близько 300 км від України. Тими ж засобами, якими свого часу був збитий А-50. А йдеться про застосування силами оборони України з зенітно-ракетного ко...