
В тимчасово окупованому Сєвєродонецьку КП замовило комунальну техніку на суму в 38 млн гривень. КП “Сєвєродонецьке тролейбусне управління” міськради тимчасово окупованого міста за результатами тендеру замовило у компанії Автоскладальне підприємство "Кобальт" комунальну техніку на 38 млн гривень. Підприємство виграло тендер без конкуренції, оскільки на відкриті торги більше ніхто не подав заявку. Водночас у тролейбусному управлінні обґрунтували закупівлі тим, що не мають сумнівів у деокупації Сєвєродонецька. Так, вони вживають “заходи з формування необхідних ресурсів для підтримки життєзабезпечення громадян” та відновлення пошкодженої інфраструктури після звільнення міста. Ситуацію із скандальними тендерами проаналізував військовий експерт Дмитро Снєгирьов. Детальніше про все дивіться в цьому матеріалі.
00:00 Блог Дмитра Снєгирьова
00:10 Скандальні тендери на Луганщині: влада шокує замовленнями
5:15 Як розпізнати корупцію при закупівлях?
9:35 Скандал через тендер у Сєвєродонецьку
10:55 Підсумки
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...