"Собака дивиться на палицю, а лев - на того, хто її кинув. Тепер розумію, звідки взялась наша меншовартість", - Олена Кудренко

"Собака дивиться на палицю, а лев - на того, хто її кинув. Ось така моя реакція на одне з повідомлень, отриманих сьогодні. Людина живе в/на росії. Скоріше за все, живе давно. Втрачена людина - не для України, а для самого себе. Та й взагалі...", - пише харківська блогерка Олена Кудренко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Я тепер розумію, звідки взялась наша меншовартість - після роботи російських та проросійських маніпуляторів. Ми реагували на палицю. Ми отримували зовнішню оцінку себе, вірили їй, вникали в неї, приміряли на себе, і зрештою перетворили себе на принижених малоросів (це про немаленьку частину наших співгромадян). А треба було звернути свій погляд на маніпулятора:
- що він з себе уявляє;
- навіщо він це робить?
Інколи, коли людину вивертає назовні, бо у неї проблеми зі шлунком, можливо, треба дати їй можливість (вибачте) проблюватися. Це у неї проблеми. Не у нас. Це її вивертає. У неї щось негаразд в психічному сенсі, - у людини, чи у цілої так званої нації. Як були проблеми у фашистів, так є проблеми у рашистів, так є проблеми у різних побутових маніпуляторів навіть в нашому особистому житті.
Спіймати ту палицю, покрутити її в руці та жбурнути подалі від себе. Бо вам/нам вона не потрібна. Ми її не просили. Нам вона не цікава.
Я десь тиждень тому зреагувала неправильно на кілька фраз незнайомої жіночки. Самовиховання інколи тільки гальмує мене - звідкись береться непотрібна в конкретній ситуації ввічливість. Тільки потім зрозуміла, що вона маніпулятор, що змусила мене виправдовуватися за те, до чого я не маю відношення.
А є люди, які ще більше підігрують маніпуляціям. Одні їздили до Росії та виправдовувалися перед росіянами, що Україна якась не така. Інші знімали штани на російських сценах. Хтось дякував російській армії. А хтось старанно вдавав з себе "корєнного масквіча" (зустрічала колись такі кадри на узбережжі Маріуполя). Хтось спотворював українську культуру, бо ж російська "величніша". Хтось хотів дивитися в очі путіну (як принизливо!). Хтось випробовує такі ж самі маніпуляції на власному народові, бо не хоче втрачати владу.
Хтось сидить на Росії, маючи українське коріння, та гавкає звідти на величну націю, яка бореться з окупантом. Тобто проблема не в палиці. Не в оціночному судженні про нас неважливих для нас людей. Проблеми у тих, хто таке кидає".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Конотопська битва: Як 367 років тому гетьман Виговський розгромив військо московського царя і чому це не змінило історію

субота, 27 червень 2026, 9:23

Сьогодні, 27 червня (за старим стилем) 367 років тому розпочалася Конотопська битва – одна з найвидатніших перемог української військової історії XVII століття. Зміст. 1.Після Хмельницького: спадщина, яку розривали навпіл. 2.Конотоп: пастка, яка спрацю...

Народні прикмети на 27 червня: Що українці спрадавна робили цього дня, аби захистити домівку та свої родини

субота, 27 червень 2026, 7:09

27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...