«Так, ти можеш бути проти війни, але бойові дії тривають на території Росії, вже немає вибору ні в кого: ти або зі своєю країною, або ні. Так лягла карта…
Все вирішили за нас — так. Не ми здавали ці карти, і багато хто взагалі не хотів в них грати, але тепер це не має жодного значення».
Отже, Кремль вирішив, що послідовного мовчання на певні теми і відсутності публічного засудження окремих кроків і масштабних рішень вже недостатньо від кишенькової «еліти». Часи змінились — і тепер демонстрація лояльності і тотальної підтримки мусить бути чітко артикульована і регулярно публічно заявлятись.
Досить зображувати, що вони ні до чого і існують десь в паралельному щодо «СВО» і Путіна просторі. Так що тепер в Собчак ЗСУ — «супротивник» (однак поки не «ворог»; і ЗСУ, а не Україна в цілому). Однак, гадаю, незабаром риторика стане остаточно відповідною офіційній позиції кремлівських пропагандистів.
Хоча в Кремлі, коли розробляли ці тези, проігнорували важливий аспект: свій же культ «побєдобєсія». Адже виходить, що і німецькі (і не тільки) антифашисти, яких в хвіст і гриву юзає російська пропаганда, — це абсолютно нелояльна до держави злочинна група! Адже і там «держава воювала», «здали карти за них», з певного моменту військові дії перемістились на територію держави. Так що ті антифашисти мусили запхати свою антивоєнну (а тим більше антидержавну і прокомуністичну) думку чимглибше і кинути всі сили на сприяння рідній державі. Але вони свій обов'язок громадян проігнорували, свою державу зрадили. Але Кремль їх все одно чи не щоденно глорифікує… Як же ж так?
А в цілому такі камінгаути «російської еліти, яка не приймає війну» корисні. Бо трохи (міф надто глибоко зачепився в більшості), але підважить віру і українців, і європейців в існування десь фантомних «хороших русскіх», «невинуватих русскіх», які десь в себе на кухні, в бутіках чи студіях сильно проти війни і за Україну, однак мовчать".
Поки живі окупанти на півночі Харківщини нажахані втратами своїх військ і сприймають поранення та евакуацію з полю бою як щасливий квиток, єдина можливість ще пожити, зазначають Патріоти України. Ось який матеріал з цього приводу знайшов та переказав Ю...
Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...