Союз світових ізгоїв: Окупанти готуються до прийому студентів Асада у Криму

Фашисти є фашисти. Вальдемар Гердт. - Все одно якому фюреру служитиОкупаційна влада Криму стверджує, що кримські вузи відкриті для усіх охочих навчатися там студентів з Сирії. Для цього вирішили відкрити у Севастопольському національному технічному університеті спеціальну філію, зазначають Патріоти України.

На ці цілі незаконна влада навіть виділить додаткове фінансування, заявив "очільник" Криму Сергій Аксьонов під час так званого "Ялтинського економічного форуму".

"На сьогоднішній зустрічі були підняті питання освіти, ми готові прийняти сирійських студентів, сирійську молодь, яка захоче вчитися в наших вузах", – стверджує він.

Напередодні депутат Бундестагу від правої партії "Альтернатива для Німеччини" Вальдемар Гердт запропонував навчати сирійських біженців в анексованому Криму. За його словами, багато біженців готові здобувати освіту, щоб мати перспективи для самореалізації.

Треба налагодити навчання цих людей в Криму. Це дешевше, ефектніше. Це дуже хороший гуманітарний посил, – вважає промосковський політик.

Переговори по Донбасу: як Росія руйнує мінський і нормандський формати

п’ятниця, 7 серпень 2020, 23:28

Росія розуміє гру України навколо мінських угод і намагається перехопити ініціативу у нормандському форматі. Козак своєю заявою натякає на вихід із мінського процесу. Кравчук очолив Тристоронню контактну групу в Мінську замість Кучми. А представник Рос...

З архіву ПУ. "Колись любов була, і що?": Кернес публічно відрікся від дружини, котра виходжувала його після фатального поранення

п’ятниця, 7 серпень 2020, 23:05

Чи дійсно скандальний інвалід вирішив більше не витрачатись на мати свого молодшого сина, чи перевів її у розряд страховок залишається питанням, риторичним. Оксана Гайсинська не є більше цивільною дружиною Геннадія Кернеса. Про це заявив сам міський го...