Союз світових ізгоїв: Окупанти готуються до прийому студентів Асада у Криму

Фашисти є фашисти. Вальдемар Гердт. - Все одно якому фюреру служитиОкупаційна влада Криму стверджує, що кримські вузи відкриті для усіх охочих навчатися там студентів з Сирії. Для цього вирішили відкрити у Севастопольському національному технічному університеті спеціальну філію, зазначають Патріоти України.

На ці цілі незаконна влада навіть виділить додаткове фінансування, заявив "очільник" Криму Сергій Аксьонов під час так званого "Ялтинського економічного форуму".

"На сьогоднішній зустрічі були підняті питання освіти, ми готові прийняти сирійських студентів, сирійську молодь, яка захоче вчитися в наших вузах", – стверджує він.

Напередодні депутат Бундестагу від правої партії "Альтернатива для Німеччини" Вальдемар Гердт запропонував навчати сирійських біженців в анексованому Криму. За його словами, багато біженців готові здобувати освіту, щоб мати перспективи для самореалізації.

Треба налагодити навчання цих людей в Криму. Це дешевше, ефектніше. Це дуже хороший гуманітарний посил, – вважає промосковський політик.

Хіти тижня. Два сумнівних абзаци: Цимбалюк знайшов шпарину для Росії в комюніке "нормандської четвірки" (відео)

четвер, 12 грудень 2019, 0:35

За словами журналіста, глава держави проговорив багато правильних речей про російсько-український конфлікт в процесі прес-конференції, але не сприяв тому, щоб вони були зафіксовані в підсумковому документі. Головним досягненням Росії в комюніке, підпис...

Путін "крепко обиделся" за Ху*ло: Російський телеканал зняв з ефіру серіал "Слуга народу" після одного дня показу

четвер, 12 грудень 2019, 0:00

Незважаючи на "правильні меседжі" про "послати" МВФ подалі та "шахтеры Донбасса помогают львовским", особисті шпильки володарю Кремля перевісили ідеологічні аргументи недоімперіалізму. Російський телеканал ТНТ прибрав з телеефіру український серіал "Сл...