"Союз УЄФА таки попросив прикрити чимось гасло "Героям слава!". Захарова вже святкує", - політтехнолог Голобуцький

"Союз УЄФА попри всі заяви Павелка (що досягнуто компромісу з УЄФА - гасло більше не вимагатимуть видалити) таки попросив прикрити чимось гасло "Героям слава!" на футболках українських футболістів. Як на мене, тут пряма аналогія з дзвінком Байдена: поговорили - це прекрасно і дуже корисно для України, це статус взаємин і статус Зеленського", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Звіт про розмову - просто чудовий, діалог налагоджується, союзники цілком на нашому боці. Ентузіазм щодо ПДЧ - так, це нам дуже потрібно, і давно пора. А потім доводиться підчищати звіти, бо реалії не настільки чудовими виявились. І з ПДЧ "трохи не так", і вимоги до України ніде не ділись, як і здивування щодо дивних персоналій в офіційному міждержавному діалозі. І тут з формою так само.

Хайп довкола гасла "Слава Україні! Героям слава!" і контуру цілої, неокупованої України - це прекрасно. Це знов актуалізувало для багатьох країн і для десятків та сотень мільйонів людей (цим разом здебільшого футбольних вболівальників) тему України, тему захисту від збройної агресії Росії, тему окупації наших територій і нашої чергової визвольної боротьби. І це дуже добрий піар для України незалежно від того, чим завершиться історія.
Знов підняття скандальної теми впливу газпромівських грошей на найрізноманітніші і дуже далекі від політики і економіки сфери в Європі і в цілому світі (бо всім очевидно, під чиїм тиском і яким саме тиском було взагалі піднято тему "неправильності" наших гасел в УЄФА) - також однозначно корисне. Хайп вийшов непоганим і достатньо голосним.
Але далі власне той самий, звичний сценарій: хайпонули на темі - і все. А більшість українців про реальний стан речей так і не дізнається - що гасло таки змусили "прикрити", що "компроміс" виглядає якось дуже сумно для українців і "перемогою над кремлівським тиском" там і не пахне. Запам'ятають лише сам факт скандалу і масового обурення та заяву, що все розрулили добре.
А в неділю більшість глядачів буде дуже сильно здивована, коли все ж дізнається, що ніякого "Героям слава!" на футболках немає. Звісно, цим дуже тішиться російська пропаганда. Так, вони вимагали більшого: засудження наших гасел як нацистських (хоча, якщо чесно, зважаючи на участь досі в чемпіонаті російської команди була би доречніша друга частина гасла - "Слава нації! Смерть ворогам!") чи й просто зняття з чемпіонату. Але хоч так, хоч заклеєна половина гасла - і то хліб для кремлівських пропагандистів".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Росіяни наступатимуть з Білорусі? Зеленський терміново подзвонив Буданову

п’ятниця, 19 липень 2024, 12:58

Керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов нещодавно заявив про існуючий ризик загострення атак російських військ на півночі. Багато хто сприйняв цю заяву як те, що РФ готує наступ з території Білорусі. Пізніше прези...

"Велике будівництво" обернулося "Великим крадівництвом": Уряд чомусь пробачив "Укравтодору" $1 000 000 000. Заплатять платники податків - Омелян

п’ятниця, 19 липень 2024, 12:38

"Борги є, доріг немає. От тільки крали в Укравтодорі, а платити - всім нам", зазначає експерт. Міністр інфраструктури в 2016-2019 роках Володимир Омелян звернув увагу на одну з оборудок слуг Зеленського, котрі в решті-решт призвели до підвищення податк...