Союзники радять ЗСУ переключити увагу щодо контрнаступу з Донбасу на іншу ділянку фронту

Американські та західноєвропейські посадовці закликають Україну переключити увагу з жорстокої багатомісячної битви у східному місті Бахмут на потенційний наступ на півдні, використовуючи інший стиль ведення бойових дій. Він передбачає використання нової військової техніки вартістю мільярди доларів, яку нещодавно придбали західні союзники, про це повідомили CNN американські та українські посадовці.

«Це жорстокий і виснажливий бій, — сказав представник західної розвідки, — кожна сторона обмінюється 100−400 метрами землі на день і майже щодня обмінюється кількома тисячами артилерійських пострілів. Бахмут менш привабливий у військовому плані, з точки зору будь-якої інфраструктури, ніж міг би бути, якби не був настільки зруйнований».

Зараз, напередодні жорстоких бойових дій навесні, є тактична можливість, кажуть американські та західноєвропейські офіційні особи. Як пише видання, протягом останніх тижнів вони почали пропонувати українським силам зменшити втрати в Бахмуті, який, на їхню думку, не має великого стратегічного значення для України, і зосередитися на плануванні наступу на півдні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Не треба звинувачувати в усьому ТЦК": Генерал Муженко розповів, що не так з мобілізацією в Україні

п’ятниця, 1 грудень 2023, 13:31

Колишній головнокомандувач Збройних сил України Віктор Муженко в інтерв’ю заявив, що проблеми з мобілізацією в нашій країні відбуваються через недотримання законодавства. Зокрема, Закону «Про мобілізаційну підготовку і мобілізацію», передають Патріоти ...

"Крим - у Донецькій області?": Блогерка Верба зганьбилася знанням географії України

п’ятниця, 1 грудень 2023, 13:18

Відома українська блогерка Юлія Верба осоромилася своїм незнанням географії України, повідомляють Патріоти України. Знаменитість випадково стала учасницею опитування від блогерки Марії Паньків, яка розпитує перехожих на вулиці загальновідомі факти. Тож...