Спалах коронавірусу на Франківщині: Зафіксовано найважчі ускладнення за всю пандемію

Лікарка наголосила, що вперше за рік до лікарні доправили кисневозалежних дітей у важкому стані. Двом із них менше року.

На Івано-Франківщині, де зафіксували різкий спалах захворюваності на коронавірус, у пацієнтів було помічено найважчі ускладнення за весь час пандемії. Про це заявила головна лікарка Городенківської районної лікарні Олександра Косовець, передають Патріоти України з посиланням на Край.

За її словами, наразі ситуація загострилася настільки, що відділення під хворих на COVID-19 вщерть переповнені, а тому пацієнтів доводиться класти на нашвидкуруч переобладнані ліжко-місця в неврологічному відділенні.

Косовець наголосила, що вперше за рік до лікарні доправили кисневозалежних дітей у важкому стані. Двом із них менше року.

"Таких важких ускладнень, які спостерігаються зараз, не було впродовж усього періоду COVID-19. Лікування ускладнених випадків дороговартісне, деякі препарати доводилось збирати з усіх аптек. Ця хвиля COVID-19 буде важкою. Напевно, вірус дуже сильно мутував, адже є випадки, коли хворі взагалі не відчули, що в них є серйозні проблеми в легенях, а прояви мінімальні", – сказала лікарка.

Крім того, її занепокоїв такий момент, як субфебрильна температура у хворих в межах 37,1-37,2 градусів. Адже багато хто взагалі не звертає на це уваги і продовжує ходити у громадські місця, не перевіривши свій статус ПЛР-тестом.

"Серйозною проблемою є також те, що всі змучились і перестали міряти температуру взагалі перед тим, як іти на роботу чи до школи. Наша безвідповідальність насамперед перед собою, перед родиною, колективом, в якому працюємо, може обернутись трагедією", – застерегла Косовець.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. Незручні факти про Брестську фортецю, які приховує пропаганда, - Максим Мирович (фото)

понеділок, 21 червень 2021, 23:30

Один з фактів: в Бресті був проведений спільний парад РККІ і Вермахту в честь створення кордону між новими світовими імперіями - нацистською Німеччиною і СРСР, які почали ділити між собою Європу. "Каждый год с завидным постоянством наблюдаю, как к 9 ма...

З архіву ПУ. "22 июня 1941 года не было никакого коварного нападения", - письменник

понеділок, 21 червень 2021, 23:05

22 червня 1941 року - день, коли Друга світова війна прийшла до нас в будинок. Про це у своєму блозі пише письменник і журналіст Ян Валетов, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "22 июня. Два года пылает Европа. Два года, как Гитлер поб...