Спалах коронавірусу на Франківщині: Зафіксовано найважчі ускладнення за всю пандемію

Лікарка наголосила, що вперше за рік до лікарні доправили кисневозалежних дітей у важкому стані. Двом із них менше року.

На Івано-Франківщині, де зафіксували різкий спалах захворюваності на коронавірус, у пацієнтів було помічено найважчі ускладнення за весь час пандемії. Про це заявила головна лікарка Городенківської районної лікарні Олександра Косовець, передають Патріоти України з посиланням на Край.

За її словами, наразі ситуація загострилася настільки, що відділення під хворих на COVID-19 вщерть переповнені, а тому пацієнтів доводиться класти на нашвидкуруч переобладнані ліжко-місця в неврологічному відділенні.

Косовець наголосила, що вперше за рік до лікарні доправили кисневозалежних дітей у важкому стані. Двом із них менше року.

"Таких важких ускладнень, які спостерігаються зараз, не було впродовж усього періоду COVID-19. Лікування ускладнених випадків дороговартісне, деякі препарати доводилось збирати з усіх аптек. Ця хвиля COVID-19 буде важкою. Напевно, вірус дуже сильно мутував, адже є випадки, коли хворі взагалі не відчули, що в них є серйозні проблеми в легенях, а прояви мінімальні", – сказала лікарка.

Крім того, її занепокоїв такий момент, як субфебрильна температура у хворих в межах 37,1-37,2 градусів. Адже багато хто взагалі не звертає на це уваги і продовжує ходити у громадські місця, не перевіривши свій статус ПЛР-тестом.

"Серйозною проблемою є також те, що всі змучились і перестали міряти температуру взагалі перед тим, як іти на роботу чи до школи. Наша безвідповідальність насамперед перед собою, перед родиною, колективом, в якому працюємо, може обернутись трагедією", – застерегла Косовець.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. "Великий перелом": Астролог спрогнозувала громадянську війну в Росії

понеділок, 19 квітень 2021, 23:55

Астрологиня Людмила Халанська спрогнозувала, що до середини 2020-х років у Російській Федерації відбудеться перелом, передають Патріоти України. "Події різкі й, очевидно, драматичні", – сказала вона. За оцінками астрологині, в 2022-24 роках "кількість ...

Незвичний нахил, сезони та погодні умови: Чому Уран отримав статус найдивнішої планети в Сонячній системі

понеділок, 19 квітень 2021, 23:16

Незважаючи на те, що всі планети Сонячної системи відомі, це аж ніяк не означає, що вчені знають про них все. Більш того, завдяки даним, отриманим з різних супутників і зондів, фахівці мало не кожен день продовжують робити нові відкриття. Патріоти Укра...