
У російському Санкт-Петербурзі ввечері 24 вересня місцеві жителі повідомили про блекаут – на деяких вулицях повністю зникло світло. Також електрики деякий час не було в аеропорту Пулково. Про це повідомили російські пропагандистські канали у Telegram, передають Патріоти України.
Причини блекауту поки не відомі, проте перед цим жителі країни-агресора нібито чули вибух, який там називають "бавовною". Так, повністю без електрики опинилися вулиці Першотравнева, Пушкінська, Валдайська, Вітебський проспект, район Шушари. Також частково немає світла у Московському районі Санкт-Петербурга. На вулицях не працюють світлофори та магазини.
В аварійних службах міста сказали місцевим мешканцям, що нібито проводять ремонтні роботи та завершать їх пізно вночі. "Місцеві жителі повідомляють, що бачили спалах у небі та чули бавовну. Офіційної інформації поки що немає", – йдеться у повідомленні одного з пропагандистських каналів.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...