
Колишня дружина українського співака Дзідзьо – виконавиця SLAVIA – розповіла про їхнє спілкування після розриву, передають Патріоти України.
Артистка запевнила, що після розлучення їм вдалося зберегти теплі стосунки. Зокрема, вони продовжують вітати одне одного з днем народження та мають телефонні розмови. Ба більше, колишні закохані можуть приділити спілкуванню чимало часу. "Михайло телефонував на мій день народження. Зазвичай ми довго спілкуємося телефоном, хвилин 40 як мінімум. Але того дня я спершу не хотіла підіймати слухавки. Ми зібралися у вузькому колі, і для мене це було не стільки свято, як можливість поспілкуватися і підтримати близьких друзів", - розповіла артистка.
Тоді SLAVIA друзі таки вмовили відповісти колишньому чоловікові. Артистка говорить, що знову чимало говорила з ексом. Тож, SLAVIA запевняє, що навіть попри розлучення, вони залишаються близькими та рідними людьми.
"Коли зателефонував Михайло, було незручно перед гостями відповідати, та все ж друзі вмовили взяти слухавку. Розмова не була коротка. Ми з Михайлом залишаємося близькими й рідними людьми", - запевнила артистка.
Зазначимо, Михайло Хома та SLAVIA одружилися в листопаді 2013 року. Вже у квітні 2021-го пара оголосила про розлучення.
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...
26 червня за новим календарним стилем (9 липня - за старим) - день пам'яті преподобного Іоана, єпископа Готського, і чудотворної Тихвінської ікони Божої Матері . 26 червня за старим календарним стилем - день пам'яті мучениці Акіліни Старшої. . Іоан жи...