​Спеціальна воєнна операція іде строго по плану... - Свирид Опанасович

Спеціальна воєнна операція іде строго по плану, пункт за пунктом наближаючи фінальну сцену, у якій...

Українці, а далі й німці кілька століть поспіль намагалися перетворити московитів на європейців. Навіть досягли в цій безнадійній справі деяких успіхів і, скажімо, на початку ХІХ століття московити усунули від влади свого імператора Павла не кровожерливо порубавши його на кавалки сокирою. А культурно тюкнувши царя по скроні гарно оздобленою табакеркою. Зараз нрави в Московії набагато дикіші, тож табакерка Хуйлу не світить. Тільки кувалда.
Перспектива завершення війни у такий моторошний спосіб сильно збентежила цивілізований світ. Колективний Захід у черговий раз дав слабину і в приступі гуманізму поспішив видати ордер на арешт Хуйла. Мовляв, жизнь арештанта у Гаазькій буцегарні куди кращий варіант ніж смерть від кувалди. Но Хуйло упрям і незгибаєм, тому потрапивши у вузький коридор можливостей між Гаагою та кувалдою не вагається - кувалда, конєшно, предпочтітєльнєє.
В етот самий міг раптом сполошився Китай. Імператор Сі стривожився, що все вирішиться без нього і заспішив до Москви. Але не для того, аби допомогти Московії перемогти у війні. Бо нахрена воно Китаю нада, щоб Московія вийшла з війни переможницею? Переможе Україна, це вже ясно і в Піднебесній, що інтересам Китаю аж ніяк не суперечить. Інтересам Китаю суперечить хаос на диких сєверних територіях, який воцариться після поразки Московії.
В цій связі імперетора Сі цікавить і лічна судьба Хуйла, але не з гуманістичних міркувань. А тому, що, во-первих, мати в колоді додаткову шестьорку у великій грі із США Китай вважає не зайвим. А по-друге, слабкого і покірного Хуйла доїти така насолода... В общем, «такая корова нужна самому». Тож Китай допомагати Московії на полі бою не збирається, а от після її ожидаємої поразки готов допомогти Хуйлу ізбежать як варіанту з Гаагою, так і варіанту з кувалдою. «Всьо шо могу» - сказав імператор Сі, видав Хуйлу ярлик на княженіє та подався готуватися до покеру із містером Байденом.
Візит Сі до Москви ожидаємо збаламутив юрби різного роду експертів, які кинулися умнічать, висуваючи різного роду версії та гіпотези, але аналізувати усю оту болтологію немає жодного сенсу. Бо, є така українська народна прикмета: експерти патякають, а діють ЗСУ.
Армія України не раз і не два ставила авторитетних міжнародних експертів у смішне положення. Й судячи з усього має намір цю гарну практику продовжити. Тож наша з вами задача Армії усіляко допомагати.


Джерело

Опублікував: Андрій Савчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Путін не знає, як реагувати: Політолог вказав на неочевидні ефекти атаки дронів на Москву та рейдів на Бєлгородщину

четвер, 1 червень 2023, 14:54

У Кремлі панує певний розпач: там не визначили стратегії реагування на той факт, що війна прийшла в РФ, вважає політолог Володимир Фесенко, передають Патріоти України. . Події останніх днів – рейд легіону "Свобода Росії" та РДК на територію РФ і ата...

UJ-22, "Бобер" і "Синиця": Російські експерти розбирали, які БПЛА атакували Москву та селища в Підмосков'ї, де мешкає путінська еліта

четвер, 1 червень 2023, 14:20

Російські спецслужби намагаються з’ясувати, які дрони були задіяні в атаці на москву. На думку аналітиків, удари по столиці рф і передмістю могли бути завдані за допомогою безпілотників UJ-22, “Бобер” і “Синиця”. . Журналісти видання Shot вважають, що...