Спеціально "для героїв СВО": У РФ можуть повернути смертну кару

Путін став ближчим до повернення смертної кари в законодавство Росії. Про це пише ТГ-канал "Кремлівська Табакерка", передають Патріоти України.

За словами автора паблика, у силовому блоці не вщухають розмови про необхідність повернення до Кримінального кодексу (не формально, як зараз, а фактично) покарання “смертна кара”. Зокрема про це останні кілька тижнів говорять на високому рівні. За чутками, позиція російського диктатора, який раніше не дуже горів бажанням офіційно повертати до Росії розстріли, змінилася.

По-перше, варто розуміти, що Путін не повторював помилок Радянського Союзу і дав виїхати з країни всім незадоволеним. Ну чи майже всім. А решта розуміє всі ризики.

По-друге, у зоні СВО діє негласне правило: обрання міри покарання на розсуд командира. Трапляються і випадки розстрілів. У зоні СВО свої правила та свої закони, бо змінювати Конституцію для цього не потрібно.
По-третє, схиляють Путіна до повернення страти насамперед для ветеранів СВО, які “чудять” на громадянці. На жаль, випадків вбивств, згвалтувань і пограбувань після повернення з війни стало значно більше.
За чутками, на підтримку введення в Росії страти виступає і Катерина Тихонова - дочка президента, яка по суті перебирає на себе багато його функцій. Також обома руками “за” такі зміни Рамзан Кадиров та Олександр Бортніков. Хоча голова ФСБ загалом задоволений нинішньою системою покарань, заявляє "Кремлівська Табакерка".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Голова військової профспілки: Росія використовує сербського агента для проникнення до органів Євросоюзу - ЗМІ

вівторок, 5 березень 2024, 11:45

Росія використовує сербського агента для проникнення в інституції Євросоюзу і поширення пропаганди про вторгнення в Україну. Про це повідомляє Politico з посиланням на розвідку західних країн, передають Патріоти України. Зазначається, що громадянин Сер...

Корабельна коаліція: Швеція та Нідерланди поставлять Україні десятки катерів для боїв на річках та морі (відео)

вівторок, 5 березень 2024, 9:05

"Нідерланди увійшли до корабельної коаліції, пообіцявши передати Україні 19 малих катерів (річкових і річка-море з жорстким дном) плюс три бойові катери Combat Boat 90. . Тож разом зі шведським пакетом з наявності десантних частин Київ отримає 39 вось...