Спеціально приніс у рамочці: Медведєв на нараді щодо ВПК погрожував директорам військових заводів телеграмою Сталіна (відео)

Заступник голови радбезу РФ Дмитро Медведєв продовжує наслідувати радянського диктатора Йосипа Сталіна, погрожуючи директорам російських військових заводів репресіями. Так, на черговому засіданні профільної комісії він зажадав від них більше керованих ракет, передають Патріоти України.

А щоб «мотивувати» присутніх, цей політичний блазень вирішив зачитати їм телеграму Сталіна директорам військових заводів від 1941 року, яку він спеціальної приніс із собою у білій рамці. «Ви підвели нашу країну і нашу червону армію. Ви не зволите досі випускати Іл-2. Літаки Іл-2 потрібні нашій червоній армії тепер як повітря, як хліб. Шенкман дає по одному Іл-2 на день. А Третьяков дає МІГ по одній, по дві штуки. Це насмішка над країною, над червоною армією. Нам потрібні не МІГи, а Іл-2. Якщо 18-й завод думає відбрехнутися від країни, даючи по одному Іл-2 на день, то жорстоко помиляється і понесе за це кару. Прошу вас не виводити уряд із терпіння і вимагаю, щоб випускали побільше Ілів. Попереджаю востаннє», — процитував він Сталіна, явно насолоджуючись своїм домінуванням над присутніми.

Варто нагадати, що це вже не вперше, коли Медведєв, уявивши себе реінкарнацією кривавого тирана, погрожує керівництву російського ВПК.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Над Ростовом-на-Дону підіймаються стовпи диму: Горить база МВС Росії, детонують божприпаси(відео)

п’ятниця, 21 червень 2024, 22:39

База МВС Росії загорілась у Ростові. Про це з посиланням на місцеві ЗМІ повідомляє видання Astra, що також опублікувало на своєму Telegram-каналі відповідний запис. . Видання зазначає, що в місті горить Північно-Кавказька база зберігання ресурсів ...

"Путін послав Китай. Вдруге за тиждень... у нього реально здають нерви ": Вадим Денисенко про глухий кут диктатора, і що тому залишається

п’ятниця, 21 червень 2024, 14:00

Кремль загрався в "вєлічіє":. "В Ханої Путін розговорився і вдруге за тиждень (перший раз перед форумом у Швейцарії) чітко проартикулював, що ні на які мирні плани, крім власних ультиматумів, не піде. Я вже писав раніше, що головний реципієнт першої за...