
Заступник голови радбезу РФ Дмитро Медведєв продовжує наслідувати радянського диктатора Йосипа Сталіна, погрожуючи директорам російських військових заводів репресіями. Так, на черговому засіданні профільної комісії він зажадав від них більше керованих ракет, передають Патріоти України.
А щоб «мотивувати» присутніх, цей політичний блазень вирішив зачитати їм телеграму Сталіна директорам військових заводів від 1941 року, яку він спеціальної приніс із собою у білій рамці. «Ви підвели нашу країну і нашу червону армію. Ви не зволите досі випускати Іл-2. Літаки Іл-2 потрібні нашій червоній армії тепер як повітря, як хліб. Шенкман дає по одному Іл-2 на день. А Третьяков дає МІГ по одній, по дві штуки. Це насмішка над країною, над червоною армією. Нам потрібні не МІГи, а Іл-2. Якщо 18-й завод думає відбрехнутися від країни, даючи по одному Іл-2 на день, то жорстоко помиляється і понесе за це кару. Прошу вас не виводити уряд із терпіння і вимагаю, щоб випускали побільше Ілів. Попереджаю востаннє», — процитував він Сталіна, явно насолоджуючись своїм домінуванням над присутніми.

Варто нагадати, що це вже не вперше, коли Медведєв, уявивши себе реінкарнацією кривавого тирана, погрожує керівництву російського ВПК.
Наразі російські окупанти втратили можливість оперативно перекидати свої сили та засоби без надійних логістичних маршрутів на території Приазовщини. Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко в ефірі "Еспресо". Відомо, що атаки...
24 червня за новим календарним стилем (7 липня - за старим) - Різдво Іоана Хрестителя. За старим календарним стилем вшановують апостолів Варфоломія і Варнави, ікону Божої Матері "Достойно є" (Милуюча). За обома календарями цьогоріч 24 червня православ...