Російський генерал Сергій Суровікін досі не вийшов на зв'язок. Достеменно невідомо, де його утримують. Ймовірно, зараз він у спецізоляторі ФСБ для топ-персон. Про це повідомляє проект "ВЧК-ОГПУ" з посиланням на інформоване джерело, передають Патріоти України.
За версією співрозмовника, може бути кілька варіантів, де утримують генерала. "Важко сказати, де тримають Суровікіна. Можуть і в робочому кабінеті, тому його родичі, власне, не обманюють. Однак, у ФСБ РФ для таких персон є спецізолятор. Це особняк у Срібному борі, відомий як будинок авторитету Сільвестра", - зазначив співрозмовник.
Вчора російські воєнкори повідомили, що генерал Сергій Суровікін перебуває в СІЗО "Лефортово" з 25 червня. За даними росЗМІ, Суровікін третій день не виходить на зв'язок зі своєю сім'єю, його охорона теж не відповідає.
В ISW прогнозують, що Кремль може використовувати генерала армії Російської Федерації Сергія Суровікіна як цапа-відбувайла. Його можуть використовувати для виправдання можливої перебудови російського військового керівництва.
Сьогодні повідомлялося, що вз російським генералом Сергієм Суровікіним дійсно нема зв'язку. Його перевіряють на причетність до повстання "Вагнера".
Після атаки безпілотників Сил оборони України у ніч проти 21 червня пожежі зафіксовано на поромах у районі порту "Кавказ" на Таманському півострові, Краснодарського краю РФ. Відповідні кадри публікує Telegram-канал Exilenova+, передають Патріоти Україн...
Окупанти почали намагатися захистити свої логістичні шляхи від українських ударів. Про це повідомив радник міністра оборони України Сергій (Флеш) Бескрестнов у Telegram-каналі, передають Патріоти України. "Як я й очікував, ворог не став просто так сиді...