
У результаті української спецоперації в "Донецькій народній республіці" українки, які прикинулися жінками легкої поведінки, ліквідували шістьох російських військових. Про це повідомляють Патріоти України, посилаючись на російські пабліки.
"Наших військових дедалі частіше атакують молоді диверсантки. Нова трагедія сталася в ДНР, убито шестеро офіцерів", - йдеться у російському Telegram-каналі "Кремлівська табакерка".
Там зазначили, посилаючись на джерела у Генштабі та "МВС ДНР", що під час чергової диверсії у Горлівці загинуло одразу шестеро офіцерів. Відомо, що п'ятеро - зі Збройних Сил РФ та один офіцер поліції.
Подія сталась кілька днів тому. За даними одного зі співрозмовників, офіцери вирішили "розважитись" і "зняли трьох молоденьких повій". Дівчат привели у приватний будинок, де проживали двоє із загиблих.
Повідомляється, що в тому будинку наступного дня виявили тіла шістьох убитих офіцерів. Всі вони загинули від куль пістолетів, троє загиблих мали ножові поранення. За даними експертизи, до статевого акту ні в кого із жертв не дійшло.
Силовики нарікають, що противник застосовує новий спосіб атаки по високопоставлених військових - руками "молодих диверсанток". Паблік нагадує, що подібний випадок стався у Сімферополі, де дві дівчини на смерть отруїли 28 осіб в одній із військових частин.
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...
Кривавий некчема ще до 2022 року був переконаний, що назавжди увіковічив своє їм'я в ряду російських правителів як "кримський" - співставним з Катериною II, принаймні... Однак КГБ-шному третьорозряднику за здібностями хотілося стати другим Сталіним...