"Спочатку Київ за 3 дні, тепер Бахмут до березня": Провал мобілізації може зірвати наступ РФ, - експерт

У країни-агресорки Росії зараз немає достатньо ресурсів для проведення нового масштабного наступу на Україну. Тому окупанти намагаються активізувати наступальні дії поки що на одному напрямку - на Донецькому плацдармі, передають Патріоти України.

У РФ мобілізаційний ресурс на сьогодні становить близько 100 тисяч людей на місяць. Про це розповів військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко "24 каналу".

Він припускає, що по 100 тисяч людей на місяць влада Росії зможе зібрати у тому разі, якщо почне проводити репресивну масштабну мобілізацію.

50% від цієї кількості одразу відправлять на "компенсацію" втрат серед окупантів. Ще 50% будуть тримати як гарантію того, що наступного місяця теж буде ким закрити втрати на фронті.

У такій ситуації влада РФ або спробує підвищувати свої мобілізаційні можливості, або російські окупанти не зможуть розраховувати взагалі ні на які успіхи.

Коваленко наголосив, що у Росії вже немає стільки ресурсів, щоб вона могла проводити масштабні наступальні дії. "Хоча хтось говорить: "так вони ж просуваються". Так, вони просуваються, але на початку війни у них були плани "взяти Київ з 3 дні", а зараз – "взяти Бахмут до березня". Від 160 ракетних ударів на добу по території України до 30 – 50 ракет через кожні 2 тижні. Ось це треба розуміти", – каже експерт.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Для України в Польщі замовляють 100 БТР Rosomak

неділя, 2 квітень 2023, 1:10

Це ліцензійний варіант дуже якісної фінської колісної бронемашини Patria AMV. Для Збройних cил України закуплять 100 бронетранспортерів Rosomak. . Відповідне замовлення отримає оборонна промисловість Польщі. Про це 1 квітня повідомив польський прем’є...

Протести в Молдові: рф планує здійснити переворот і відкрити “другий фронт” із Придністров’я?

неділя, 2 квітень 2023, 0:46

Звертаю увагу, що на території невизнаної “ПМР” наразі знаходиться досить обмежений російський військовий контингент. Щоб збільшити військову присутність на території цієї “республіки” Кремлю, потрібні налагоджені логістичні маршрути. Росія намагається...