Сподіваємось на значні збитки "другої армії світу": На Росії частково мобілізовані показали, як правильно стріляти з ЗРК "Панцир" (відео)

Новомобілізованим росіянам вручають не лише проржавіли автомати Калашникова та негодні танки та БТРи з коесервації. Декому судилося пригадувати свій армійський фах на техніці 'не имеющей аналогові в мире'.

В мережі з'явилось відео, як частковомобілізовані освоюють ЗРК "Панцир". Чи вижив той, хто знімав відео - питання відкрите.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Марина Данилюк-Ярмолаєва: Хто така Ганна Маляр, і чому її звільненню з Міноборони радіють воєнкори та пресофіцери

п’ятниця, 22 вересень 2023, 8:45

На своїй посаді куратора інформаційної політики МО "служниця" спромоглась швидко посваритися із військовими кореспондентами, які багато років висвітлюють події на фронті. Шість із семи заступників очільника Міноборони було звільнено. Одне прізвище засл...

Військовий експерт розповів, скільки ракет наразі залишилося в Росії

п’ятниця, 22 вересень 2023, 7:36

Російській армії є ще чим атакувати. Тому варто бути готовими до можливих ракетних ударів найближчим часом. Ворог нарощує виробництво ракет і накопичує їх на пізню осінь. Про це в коментарі сайту ТСН.ua розповів військовий експерт Олег Жданов. “І, до р...