Сподіваємось на значні збитки "другої армії світу": На Росії частково мобілізовані показали, як правильно стріляти з ЗРК "Панцир" (відео)

Новомобілізованим росіянам вручають не лише проржавіли автомати Калашникова та негодні танки та БТРи з коесервації. Декому судилося пригадувати свій армійський фах на техніці 'не имеющей аналогові в мире'.

В мережі з'явилось відео, як частковомобілізовані освоюють ЗРК "Панцир". Чи вижив той, хто знімав відео - питання відкрите.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Удар ЗСУ по аеродрому Енгельса для росіян так само жахливо як і по Кремлю і жахливіше ніж по Кримському мосту - Шейтельман (відео)

четвер, 8 грудень 2022, 1:00

Уже не вперше Залужний переграв путіна.... Але ми не втомимось щоразу цьому радіти... ППО Саратовської області було покликано успішно протистояти повномасштабному нападу США на Енгельс. Адже там базується костяк російської стратегічної авіації, невід'є...

"Их нравы": У Самарі похвалилися, що після бомбардувань України можуть про всяк випадок... сховатися у бункери (відео)

четвер, 8 грудень 2022, 0:33

"Іх нрави": спочатку напасти на Україну, нищити її енергетичну інфраструктуру, сподіваючись на безкарність, - а тоді Самара за 900 км від України гордо розповідає, як глибоко може сховатись в бункери. Клоуни...", - написав політтехнолог Олексій Голобуц...