"Спостерігаючи за ситуацією навколо Лаври, я можу сказати, що там поки все йде за сценарієм ФСБ", - Борислав Береза

"Спостерігаючи за ситуацією навколо Лаври, я можу сказати, що там поки все йде за сценарієм ФСБ, який ставить на меті показати Заходу, як в Україні притискають церкву. На Заході мало хто відрізняє УПЦ від ПЦУ, окрім профільних експертів, тож для більшості це буде історія про утискання церкви. А на Заході свобода віросповідання та свобода совісті - це священні корови", - пише політик і громадський діяч Борислав Береза на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Ця тема вкрай чутлива для західного суспільства. І саме від цього суспільства залежить підтримка України та тиск на політиків, щоб вони не зменшували допомогу нашій країні. І що ми зараз бачимо? Ми бачимо, як через незграбні та непрофесійні дії робиться картинка для західних ЗМІ, а Росія вкине ще грошей на освітлення цієї теми. Ну, все як і очікувалося. А все чому?

Тому що голову та досвід треба було використовувати. І якщо їх немає, то залучати тих, хто знає та може це зробити професійно, ефективно та без репутаційних втрат для України. Взагалі, треба було розпочати з комунікацій, як з західними ЗМІ так і в середині країни. А потім треба було... Хоча, навіщо писати, що та як треба було робити, якщо все одно в ОП обрали все робити через дупу?
PS Я не в якому разі не пропоную себе для цього, але в Україні вистачає тих, хто знає, що треба зробити задля отримання результату без репутаційних втрат. Але жоден з них немає ніякого відношення до Банкової. І чому це так сталося? Га? Може хтось знає?))".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Путін у безсилій люті применшив значення атаки дронів на Москву, - ISW

середа, 31 травень 2023, 6:22

За даними росЗМІ, від 25 до 32 безпілотників атакували Москву вночі 30 травня, пошкоджено щонайменше два багатоповерхові будинки. Президент Росії Володимир Путін спробував применшити значення атаки безпілотників на Москву, щоб не визнавати свої обмежен...

У Краснодарському краї внаслідок удару БПЛА горить нафтопереробний завод

середа, 31 травень 2023, 6:08

У ніч проти середи, 31 травня, виникла масштабна пожежа на Афіпському НПЗ, повідомляють російські Telegram-канали. . Зазначається, що за попередніми даними одна з установок з перегонки мазуту почала палати після прильоту начебто українського безпілотн...