"Справжні" санкції, які б зруйнували економіку РФ, вдарили б по самому Заходу, але й "протистояння" б припинили назавжди", - Портников

Протистояння Сполучених Штатів та Радянського Союзу в роки "холодної війни" було ідеологічним.

Росія для США і Заходу – світової хуліган, із яким не хочуть зв'язуватися, щоб не з'явилася необхідність переходити до рішучіших дій, щоб не довести справу до великої війни. Через подібні тенденції жителі Криму й решта українців стали заручниками міжнародного хуліганства. Таку думку висловив журналіст Віталій Портников, передають Патріоти України.

Він оцінив заяву генсека НАТО Йенса Столтенберга, який пов'язав анексію Росією Кримського півострова з протистоянням наддержав. "Це важливе зауваження, яке перетворює конфлікт навколо Криму – як і інші схожі конфлікти – на частину великої світової політичної драми. І яка, думаю, робить жителів півострова – як, утім, і всіх інших українських громадян – заручниками цього великого протистояння", – підкреслив Портников.

Він додав, що протистояння Сполучених Штатів та Радянського Союзу в роки "холодної війни" було ідеологічним. "Тим не менш, скрізь, куди приходила Москва, відбувалося практично одне і те ж. "Народно-демократична революція", нехай нерідко й імітована, за допомогою радянських або кубинських окупантів. Націоналізація приватної власності. Встановлення однопартійної диктатури якогось чергового народного царька. Підключення захопленої країни до "табору народної демократії", – вважає журналіст.

"А нинішнє "протистояння наддержав", схоже, існує, в першу чергу, в голові у Путіна", – заявив Портников. Він підкреслив, що всі чудово знають – і на Заході, і в Росії – що "справжні" санкції, які б зруйнували російську економіку, вдарили б по самому Заходу, але й "протистояння" б припинили назавжди.

Джерело: Крим.Реалії
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"В ожидании большого шухера", - Машовець

понеділок, 6 грудень 2021, 1:01

или "лучшие геноциды страны"... Джерело

"В Кремле неожиданно решили напомнить всему миру, что никакой "гражданской" войны в Украине - нет, а есть российская агрессия и оккупация", - Злий Одесит

понеділок, 6 грудень 2021, 0:22

"Собственно, что же это получается? Россия, которая “не является” стороной конфликта на Донбассе, о чём регулярно заявляют все без исключения официальные лица РФ, но при этом, не только раздаёт российские паспорта на оккупированных территориях и исполь...