Стадіон "Шахтар" в окупованому Донецьку став геть непридатним для будь-якого спортивного дозвілля. Російські загарбники цілком знищили цей об'єкт інфраструктури, зазначають Патріоти України.
Як свідчать опубліковані у місцевому підконтрольному окупантам Telegram-каналі кадри, тамтешні колабораційні "органи влади" цілком занедбали стадіон: рослинність вкрила стіни, глядацьку зону й поле. Подекуди ще проглядається асфальтована доріжка.
У 2018-му користувачі мережі вже зауважували плачевний стан стадіону. Втім, після приходу "русского мира" в Донецьку знищена російськими бойовиками інфраструктура так і не була відновлена.
Те ж окупанти вчиняють з благоустроєм інших окупованих територій, зокрема з повністю знищеним Маріуполем, мешканці якого вимушені жити й харчуватися на вулицях, а в перші місяці окупації росіяни займалися тільки одним - "прибирали" докази своїх воєнних злочинів: тіла убитих цивільних.
Крім того, росіяни на окупованих територіях займаються мародерствами і вивезенням української украденої с/г продукції на територію Росії.
Стадіон збудували ще у 1930-х, відтоді він став домашньою ареною місцевої футбольної команди "Стахановець", з якої вийшов ФК "Шахтар".
У 2003 році він приймав матчі збірної України проти Румунії та збірної Ірландії.
Останню, четверту, реконструкцію мали розпочати у 2011-му.
Літній великий наступ росіян знову наростив оберти. За тиждень відбулось понад 1670 боєзіткнень. Найбільш спекотними напрямками були Покровський та Гуляйпільський, а також до них доєднався ще й Лиманський. Однак саме тут росіяни несуть рекордні втрати ...
Сьогодні, 27 червня (за старим стилем) 367 років тому розпочалася Конотопська битва – одна з найвидатніших перемог української військової історії XVII століття. Зміст. 1.Після Хмельницького: спадщина, яку розривали навпіл. 2.Конотоп: пастка, яка спрацю...