Стадіон "Шахтар" в окупованому Донецьку став геть непридатним для будь-якого спортивного дозвілля. Російські загарбники цілком знищили цей об'єкт інфраструктури, зазначають Патріоти України.
Як свідчать опубліковані у місцевому підконтрольному окупантам Telegram-каналі кадри, тамтешні колабораційні "органи влади" цілком занедбали стадіон: рослинність вкрила стіни, глядацьку зону й поле. Подекуди ще проглядається асфальтована доріжка.
У 2018-му користувачі мережі вже зауважували плачевний стан стадіону. Втім, після приходу "русского мира" в Донецьку знищена російськими бойовиками інфраструктура так і не була відновлена.
Те ж окупанти вчиняють з благоустроєм інших окупованих територій, зокрема з повністю знищеним Маріуполем, мешканці якого вимушені жити й харчуватися на вулицях, а в перші місяці окупації росіяни займалися тільки одним - "прибирали" докази своїх воєнних злочинів: тіла убитих цивільних.
Крім того, росіяни на окупованих територіях займаються мародерствами і вивезенням української украденої с/г продукції на територію Росії.
Стадіон збудували ще у 1930-х, відтоді він став домашньою ареною місцевої футбольної команди "Стахановець", з якої вийшов ФК "Шахтар".
У 2003 році він приймав матчі збірної України проти Румунії та збірної Ірландії.
Останню, четверту, реконструкцію мали розпочати у 2011-му.
24 червня за новим календарним стилем (7 липня - за старим) - Різдво Іоана Хрестителя. За старим календарним стилем вшановують апостолів Варфоломія і Варнави, ікону Божої Матері "Достойно є" (Милуюча). За обома календарями цьогоріч 24 червня православ...
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...