Спроба анексії українських територій потрібна була Путіну через тиск всередині Росії, - Валерій Чалий

30 вересня Росія оголосила про анексію окупованих територій, які вона захопила у чотирьох областях України. Дипломат Валерій Чалий в ефірі Радіо НВ назвав це похороном надій Кремля і диктатора Володимира Путіна, передають Патріоти України.

«Це похорон їх надій, які були ще до 24 [лютого]. Похорон путінських надій на відновлення Радянського Союзу, що він визнав. Похорон надій на те, що вони Україну можуть загарбати, змінити режим. Це похорон надій Росії і перехід в оборону. І в цій обороні Путін захитався. Був тиск різних груп і йому треба було швидко рятуватися всередині Росії. Він це зробив», — розповів Чалий.

Путін, за словами дипломата, вкотре продемонстрував своїм поплічникам у Кремлі, що він поки що визначає ключові завдання Росії і претендує на визначення ідеології. «Хочу ще наголосити, що анексії ніякої немає. Анексія — це юридичний термін. Якщо є міжнародне визнання, то це анексія. Те, що відбувається — це процес спроби анексії. Вони навіть не анексували Крим», — додав Чалий.

Джерело: Радіо НВ
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Мінрегіон — на сніданок, комітет — на обід, країна — на вечерю

понеділок, 6 лютий 2023, 3:00

Про те, як непомірний апетит Банкової на будівельні проєкти післявоєнного відновлення роз'їдає систему держуправління і розвертає Україну у бік жорсткої централізації влади. План перевести західну фінансову допомогу на відновлення з Мінрегіону, який фо...

Противник продовжує процес підсилення бойового складу своїх угрупувань "Захід" та "Центр",... - Машовець

понеділок, 6 лютий 2023, 1:00

1. Командування військ противника продовжує процес підсилення бойового складу своїх угрупувань "Запад" та "Центр". Зокрема, відзначаються суттєві зміни УВ противника на Куп'янському та Лиманському напрямках... . Джерело