"Спробує дотиснути угоду про розділ України": Клімкін розповів про сподівання Путіна щодо нової влади у США

Для того, щоб дотиснути угоду про розділ України, президент Російської Федерації Володимир Путін може чекати на зміну влади у США. Російський президент сподівається, що нова адміністрація президент США буде до нього дружня, розповів колишній міністр закордонних справ, дипломат Павло Клімкін телеведучій Наталії Мосейчук, передають Патріоти України.

За його словами, така версія насправді пасує особистій та геополітичній логіці Путіна. "У мене таке відчуття і це я чую також з різних джерел, що він дуже сподівається, що Європа може якось там пройде зиму, але потім Штати і все… буде передвиборча кампанія, дуже складна, президентська, і що врешті-решт він допетляє до якоїсь іншої американської адміністрації і, можливо, це буде Трамп (екс-президент Дональд Трамп - Ред.), можливо, це буде інша адміністрація, дружня до Путіна", - зазначив експерт.

Дипломат додав, що Путін зараз "хоче створити політику доконаних фактів". "…а потім за певний час, коли він вважає, емоції якось вщухнуть, спробує дотиснути угоду про розділ України", - попередив Клімкін.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Напередодні візиту "довгограючого Сі" до свого "кореша з бункера" у ЦАР загинуло 9 громадян КНР ... - Машовець

понеділок, 20 березень 2023, 20:57

Одна з найбільших у світі інформаційних агенцій - АР (Associated Press), США... повідомила цікаву новину... Джерело

"Известие, что суд в Гааге выдал ордер на арест Путина, застало его врасплох. Такой вариант... никогда всерьез не воспринимался" - GENERALL SVR

понеділок, 20 березень 2023, 8:50

Популярний блогер GENERALL SVR поділився свіжими новинами, котрі відбуваються у кремлі. Далі мовою оригіналу. . "Известие о том, что Международный уголовный суд в Гааге выдал ордер на арест президента России Владимира Путина, застало его врасплох. Тако...