"США незадоволені. Це сигнал, що українці можуть стати біднішими", - фінансист Фурса

Руйнування корпоративного управління - загроза для наших гаманців.

"Події в Нафтогазі - це негативний сигнал для всього світу, заявив держсекретар США Ентоні Блінкен. Так, світ вкотре побачив, що не дарма кредитний рейтинг України відповідає середньому по Африці. Так, США вкотре побачили, що у високих київських кабінетах сидять люди з іншими цінностями", - пише фінансист Сергій Фурса на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Але погано не те, що це негативний сигнал і США незадоволені. Зрештою, в України можуть бути свої національні інтереси і вони, чисто теоретично, можуть не збігатися з інтересами США. Теоретично.

Проблема в тому, що США незадоволені, відстоюючи українські національні інтереси. Проблема в тому, що руйнування корпоративного управління в принципі і на конкретному прикладі Нафтогазу - це загроза для українських національних інтересів і гаманців українських платників податків.

На жаль, саме США захищають інтереси українських громадян. І дуже часто захищають їх від дій чиновників, яких українські громадяни обирають. І коли США незадоволені, це не чорна мітка українській владі. Це сигнал українцям, що вони знову можуть стати біднішими. Хоча і українським чиновникам не варто розслаблятися. Дубінський їм всім приклад.

І так, це може бути в 100500 раз останнє американське попередження. Але платити за його причину будуть не в США. Платити будуть українці. Як оплачували вони "суверенну корупцію" за часів Януковича. Оплачуючи ці рахунки вже тоді, коли Янукович втік. А рахунки все приходили і приходили...

А так, звісно, дипломатична перемога... Чого вже там. Усе пройшло в теплій і дружній обстановці. США показують, що вони союзники України. Країни. Людей. Яких не кидають, навіть коли їх дратують політики, яких обрали ці люди".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Классическая подлянка от власти. "Голос" не просто облапошили, но и нанесли серьезный репутационный удар", - Борислав Береза

вівторок, 15 червень 2021, 20:44

"Много шума вокруг "мовного голосування" Голоса. И обвиняют их в том, что они продались. Но так могут говорить лишь те, кто не понимает, как работает украинская политика. Ситуация значительно проще. Видимо была договорённость о том, что "Голос" даёт го...

"Руководство Украины просто ноет, выпрашивает ПДЧ и не выполняет то, что обязано", - Береза

вівторок, 15 червень 2021, 16:28

"По итогам брюссельского саммита НАТО было одобрено коммюнике, которое звучит, так: "Мы подтверждаем решение, принятое в 2008 году на Бухарестском саммите НАТО, о том, что Украина станет членом Альянса и при этом План действий по членству (ПДЧ) будет н...