США передадуть в Україну озброєння, яке зберігають на складах Пентагону в Німеччині, - The New York Times

Після остаточного затвердження закону, який передбачає надання військової допомоги Україні, США зможуть оперативно передати Києву нове озброєння. Про це з посиланням на американських посадовців 20 квітня повідомила The New York Times, передають Патріоти України.

За інформацією співрозмовників видання, для цього буде використано запаси озброєння, яке є на складах Пентагону в Німеччині. Американські посадовців зазначають, що зброю швидко доправлять до українського кордону залізницею.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ідея обмежити вихідні перекази з карток – це повна дурня, - нардеп Гончаренко

субота, 25 травень 2024, 0:30

"Ідея обмежити вихідні перекази з карток – це повна дурня. 30 переказів на місяць. Це один переказ на день. Це взагалі що? Уже уявили, як це вплине на волонтерство й на збори? Підкажу: погано. Деякі подають це як боротьбу з казино. Тобто самі дозволили...

Запас ідіотів у Росії вичерпується. Ціни за життя орків зросли зі 150 тис. руб. до 500 тис. - Невзоров

субота, 25 травень 2024, 0:15

"Навіть у Росії запас ідіотів не обмежений. Це з'ясувалося щойно, і стало для Кремля неприємним сюрпризом. Режим сподівався на те, що глибинка може вічно постачати на фронт непутяще бидло, яке спилося", - пише російський публіцист Олександр Невзоров у ...