США планують надіслати Україні вдосконалену версію Abrams, - Politico

США планують відправити Україні основний бойовий танк Abrams у більш удосконаленій конфігурації M1A2, а не старішу версію A1, яка перебуває на зберіганні у військових. Про це повідомляє Politico, передають Патріоти України.

Джерела видання повідомили, що Abrams для України не включатиме секретного броньового захисту, який робить новітню версію танка настільки смертоносною.

Версія А2 має більш складну оптику та систему управління, ніж стара версія А1, яку армія має намір зняти з озброєння в найближчі кілька років. Зовнішньо схожа на A1, A2 має перероблену станцію управління зброєю командира з покращеною оптикою для прицілювання, а також незалежний тепловізор, який дозволяє командиру самостійно сканувати цілі у будь-яких погодних та бойових умовах.

Найбільш радикальні зміни відбулися у внутрішньому пристрої, який був перероблений з урахуванням переваг нових технологій. Механізми управління оцифровані, насамперед нова система міжтранспортної інформації, яка дозволяє машинам обмінюватися даними безперервно та автоматично. Використовуючи нову технологію, командири можуть швидко відстежувати розташування дружніх машин, визначати позиції противника та обробляти запити артилерії.

Джерела видання зазначили, що федеральна політика США забороняє експорт Abrams із засекреченими пакетами броні, які використовуються американськими військовими, до складу яких входить збіднений уран. США позбавляють машини цього секретного «рецепту» броні, перш ніж продавати їх іншим країнам. Існують інші комплекти броні, які США можуть надати покупцям у рамках іноземних військових продажів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Техніка старша за Путіна: Росія знімає зі зберігання танки Т-54 (фото)

середа, 22 березень 2023, 14:00

Аналітики Conflict Intelligence Team (CIT) з'ясували, що з резервної бази на Далекому Сході почали вивозити радянські танки сімейства Т-54/55. У розпорядженні команди CIT виявилися фотографії ешелону, що перевозить згадану вище військову техніку з Дале...

"Особливо смішно читати, що жінки облаштуються і вивезуть чоловіків": Українка - про досвід життя за кордоном

середа, 22 березень 2023, 12:53

"Знаєте, останнім часом дуже дратують панічні настрої та істерики щодо того, що Україну покинуть найкращі й вже не повернуться. ЗМІ та соцмережі сповнюють соцопитування та графіки, що показують, скільки населення виїхало та скільки збирається повернути...