"Відкрита санкційна маніфестація - заява про те, що США не просто не хочуть бачити у себе Коломойського, але й демонструють усьому світу, що всі, хто не хоче мати проблем з США, краще не повинні мати з ним справи. Очевидно, цей меседж почули і почують усі. Підтримувати Коломойського стане ще токсичніше, ніж було вчора. Думаю, це не важко зрозуміти.
За Коломойського вирішили взятися серйозно та відкрито. І причина, мабуть, стосується не лише корупції, а й самого статусу "олігарху". Схоже, що в США зрозуміли нарешті одну просту річ: можна скільки завгодно говорити про реформи в Україні, вимагати ухвалення якихось рішень та нормативно-правових актів, однак ефект цього всього буде обмежений, поки є олігархи, які мають численні ресурси, аби все це блокувати. Блокувати не відкрито, ні. Але способи є, і вони відпрацьовані.
Свідченням давнього інтересу до Коломойського в США є інтерес американської юстиції, що виявляється у процесах щодо конфіскацїі його власності, зокрема нерухомості. Все це пов'язують зі справами довкола Приватбанку.
Нещодавня історія з посадкою літака, коли треба було здійснити слідчі дії щодо особи, яку пов'язують з Коломойським, є показником розуміння серед відчизняних правоохоронців і вищого політичного керівництва про необхідність взаємодії зі Штатами у розслідуванні справ Коломойського. Власне, історія ця почалася не вчора. Варто згадати ухвалення "банківського закону" майже рік тому.
За цей час було ухвалено деякі не дуже приємні для Коломойського рішення. Звісно, найцікавіші нас очікують у недалекому майбутньому. Приміром, питання видачі Коломойського США, яке може постати через деякий час. З формально-юридичної точки зору Україна не може видавати своїх громадян, однак ніхто не знає (може, і сам Коломойський), скільки конкретно у нього громадянств, і чи дозволяє це його оцінювати як громадянина України.
Загалом, останні рішення щодо Коломойського треба оцінювати у єдиній системі з українськими санкціями проти Медведчука, які там само зменшують вплив на процеси відомого усім олігарха України. Без подібних рішень, усі інші заяви про "реформи в Україні" та будь-яку їхню підтримку не будуть нічого важити".
Українська інтерв'юерка та блогерка Раміна Есхакзай уперше поділилася, як закрутила роман з військовим, якого нещодавно показала уперше. Так, журналістка у власному проєкті "30" поділилася, що вона познайомилася з обранцем за допомогою звичайного листу...
"Чиновники з Міноборони вкотре сіли в калюжу: авансують підприємствам десятки мільярдів гривень, однак на фронт у заявлені терміни доходить менше половини мін. Однак і з ними серйозні проблеми. Що відбувається? "Нам не страшні московські воші, нам стра...