Поки в РФ триває «могилізація», своє свіжонабране гарматне м'ясо кремлівський диктатор Володимир Путін збирається озброювати технікою, яку дістали із складів та навіть не потрудилися модернізувати. У РФ активісти зняли відео ешелонів, які направлються на фронт: окупантам везуть партії сталевих трун у вигляді стародавніх БМП та танків. Про це свідчать ролики із російських Telegram-каналів.
На відео видно залізничний ешелон із тягачами БТС-4, стародавніми бойовими машинами піхоти (БМП-1) (навіть без модернізації), та танками модель яких визначити не вдається.
А на цьому відео – ешелон із танками Т-72А зразка 1979 року.
«Ці танки навіть динамічного захисту не мають, не кажучи вже про сучасні прицільні пристрої та засоби зв'язку. А броня їхня пробивається з ручного протитанкового гранатомета (РПГ-7) у лоб», – йдеться в дописі.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...