Поки в РФ триває «могилізація», своє свіжонабране гарматне м'ясо кремлівський диктатор Володимир Путін збирається озброювати технікою, яку дістали із складів та навіть не потрудилися модернізувати. У РФ активісти зняли відео ешелонів, які направлються на фронт: окупантам везуть партії сталевих трун у вигляді стародавніх БМП та танків. Про це свідчать ролики із російських Telegram-каналів.
На відео видно залізничний ешелон із тягачами БТС-4, стародавніми бойовими машинами піхоти (БМП-1) (навіть без модернізації), та танками модель яких визначити не вдається.
А на цьому відео – ешелон із танками Т-72А зразка 1979 року.
«Ці танки навіть динамічного захисту не мають, не кажучи вже про сучасні прицільні пристрої та засоби зв'язку. А броня їхня пробивається з ручного протитанкового гранатомета (РПГ-7) у лоб», – йдеться в дописі.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...