"Стали каліками на мізки": Зірка "Повернення Мухтара" заявила, що українці її зрадили

Російська актриса Оксана Сташенко відома українським глядачам за багатьма серіалами і фільмами, серед яких - "Повернення Мухтара". Як повідомляють росЗМІ, Сташенко підтримала кровожерну війну, і заявила, що українські колеги нібито її зрадили. Вона розкритикувала акторів, з якими раніше знімалася, за те, що вони проти війни і звинувачують РФ у збройній агресії, передають Патріоти України.

"Я знімалася в Україні, як і всі інші наші [російські] артисти... У нас там з'явилося багато друзів, приятелів, знайомих. Але ті актори, які ще зовсім недавно переді мною ходили навшпиньки, від мене відвернулися. Хоча до цього всі благали: "Візьміть наші фотографії, Оксано Михайлівно, віддайте їх в Москві". Я брала ці знімки, допомагала...", - згадала Сташенко.

Вона також уточнила, що після початку повномасштабної війни її особистий номер телефону "злили" у відкритий доступ і написали, що вона підтримує війну. "Я тиждень не спала... Скільки мені повідомлень і дзвінків надходило! Я просто не піднімала слухавку", - згадала путіністка.

Вона назвала "каліками на мізки" українських знаменитостей, які виступили проти війни. "Я їх тепер називаю каліками на мізки. Це ж треба бути настільки дебілоподібними, щоб дозволити собі розкрити головну коробку і дати витягнути звідти свій мозок", - переконана зірка.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ситуація на південь від Роботиного нестабільна, складна і динамічна. Укріплення по кілька разів переходять із рук в руки – ISW

понеділок, 2 жовтень 2023, 6:17

Фахівці Інституту вивчення війни (ISW) називають ситуацію на південь від Роботиного нестабільною, тактично вона складна і динамічна, оскільки важливі польові укріплення кілька разів переходили з рук в руки. Аналітики зазначають, що російські війська пр...

"Сотрудничество Ирана и России: факты и угрозы", - Злий Одесит

понеділок, 2 жовтень 2023, 3:25

Специально для сайта Minval.AZ проанализировал сотрудничество Ирана и россии, факты такого взаимодействия и угрозы. Иран и россия десятилетиями поддерживали двусторонние отношения военно-технического характера, разной степени сближения, но именно в 202...