
Учасники партизанського руху "АТЕШ" провели агітаційну роботу у Санкт-Петербурзі - фокусували увагу на місцях проживання військових РФ. Відповідними фото поділилися в Telegram-каналі "АТЕШ", передають Патріоти України.
Активісти "АТЕШ. Гражданская Сила" сфокусувалися на місцях проживання військових, щоб залучити ще більше представників російських військових до своїх лав.
"Листівки з пропозицією вступити до «АТЕШ» були розклеєні на під'їздах будинків, поштових скриньках і прибудинкових територіях", - йдеться у повідомленні. Також в "АТЕШ" показали кілька фото таких листівок.


Партизани зауважують, що більшість військовослужбовців, які перебувають на території РФ, давно розчарувалися у війні: "Згідно з нашим досвідом, більшість військовослужбовців, які перебувають на території РФ, давно розчарувалися у злочинній війні й активно зв'язуються з нами, щоб зробити свій внесок у боротьбу з путінським режимом".


Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...