
Учасники партизанського руху "АТЕШ" провели агітаційну роботу у Санкт-Петербурзі - фокусували увагу на місцях проживання військових РФ. Відповідними фото поділилися в Telegram-каналі "АТЕШ", передають Патріоти України.
Активісти "АТЕШ. Гражданская Сила" сфокусувалися на місцях проживання військових, щоб залучити ще більше представників російських військових до своїх лав.
"Листівки з пропозицією вступити до «АТЕШ» були розклеєні на під'їздах будинків, поштових скриньках і прибудинкових територіях", - йдеться у повідомленні. Також в "АТЕШ" показали кілька фото таких листівок.


Партизани зауважують, що більшість військовослужбовців, які перебувають на території РФ, давно розчарувалися у війні: "Згідно з нашим досвідом, більшість військовослужбовців, які перебувають на території РФ, давно розчарувалися у злочинній війні й активно зв'язуються з нами, щоб зробити свій внесок у боротьбу з путінським режимом".


Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...