Стандарти НАТО не годяться у війні з РФ: Арестович дав невтішний прогноз щодо ситуації на фронті

Російські окупанти змогли подолати "глухий кут" на фронті і отримують успіхи. Як їм це вдається, своєю точкою зору поділився скандальний ексрадник Офісу президента Олексій Арестович, який наразі перебуває за кордоном, передають Патріоти України.

"Авдіївку штурмували три російські армії + танкова дивізія. Це з'єднання постійного складу, з єдиною логістикою та системою управління. У нас все, що вище за бригаду – збірні органи управління", – порівняв Арестович.

За його словами, росіяни посилюють артилерійські можливості своїх з'єднань та об'єднань – аж до створення артбригад у складі загальновійськової армії. А кількість застосовуваних КАБів зростає з кожним місяцем. Наприклад, по району оборони Авдіївки однієї доби був приліт – 250 штук.

Арестович вважає, що безвихідь на фронті, про яку говорив попередній головком ЗСУ Валерій Залужний у статті The Economist подолано не технічними методами, але організаційними. "Коли росіяни вийдуть на радянську систему повністю – можна чекати, що почнуть отримувати успіхи вже оперативного рівня, бо вона ідеальна для такого типу воєн – за їхніх вихідних умов", – прогнозує Арестович.

На його думку, для втрати Україною всього Лівобережжя, росіянам потрібно п'ять таких операцій. "Не тільки я від початку війни говорю, що проблема Росії в цій війні в тому, що вони поставили радянські цілі, не маючи радянських можливостей. І ось зараз вони поступово підтягують можливості до радянських, наскільки можна", – каже скандальний ексрадник ОП.

Водночас, Арестович розкритикував стандарти НАТО, які, на його думку, не годяться у війні з РФ. "Валерію Залужному так і не дали сформувати дивізії та армії – з'єднання та об'єднання постійного складу, зі своєю логістикою та постійними органами управління, за рівнем організації здатні вирішувати завдання прориву довготривалої, ешелонованої оборони супротивника та створення/утримання такої оборони. Це проти стандартів НАТО!

..Замість того, щоб створювати національну військову школу, під наші конкретні умови, обираючи найкраще з різних систем, вбивають армію під концепцію, якою:

  • нам не бачити ніколи,
  • яка годиться для широкомасштабних війн як така", – вважає Арестович.

Крім того він звернув увагу, що біля Часового Яру, Авдіївки і Краматорська, за його даними, досі нема міцних оборонних укріплень.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Повінь на Росії - це не чорний лебідь, а чорний півень. Невдовзі іншу частину РФ чекає ще один півень – але вже червоний, - Андрій Бондар

неділя, 21 квітень 2024, 0:30

"Повінь на Росії – це, звісно ж, не "чорний лебідь", а "чорний півень". Перепрошую за несвідомий каламбур. Різниця між лебедем і півнем очевидна для кожного орнітолога-любителя", - пише український письменник Андрій Бондар на своїй сторінці у соцмережі...