Становище відчайдушне: Окупанти затиснуті між ЗСУ та Дніпром. Відступати немає можливостей, - ОК "Південь"

ЗСУ продовжують контрнаступ у Херсонській області

Російські військові не мають можливості переправитися на інший берег Дніпра, всі переправи знищуються ЗСУ.

Російські окупанти затиснуті між Силами оборони України та правим берегом Дніпра, повідомила у понеділок, 19 вересня, керівник об'єднаного прес-центру Сил оборони Оперативного командування Південь Наталія Гуменюк.

"Вогневий контроль, який ми тримаємо над переправами та транспортними артеріями через Дніпро, змушує їх зрозуміти, що вони затиснуті між силами оборони та правим берегом – підрозділи, які в цій частині Херсонщини перебувають. Тому їм запропоновано вихід у вигляді переходу під егіду міжнародного гуманітарного права або повертатися додому, але треба зрозуміти, як", – розповіла вона.

За її словами, окупанти не бачать способу відступити до Росії.

"Є інформація про те, що вони, справді, деморалізовані, вони, справді, не бачать мети свого перебування на цьому напрямку, вони бачать приклад сходу, і це їх дуже надихає, оскільки вони розуміють, що можливий і такий перебіг подій. Вони бачать, що найближче все ж рухатися вперед, склавши зброю, і переходити в обмінний фонд, ніж рухатися до кордону, бо на Херсонщині далеко до кордону з Росією, на відміну від Харківщини, і на шляху вони мають суттєву перешкоду - Дніпро, що, в принципі, для них зараз непрохідний, неперепливний, непроїзний”, - пояснила Гуменюк.

Вона додала, що є випадки, коли керівництво підрозділів ЗС РФ виходить на зв'язок із ЗСУ, щоб домовитися про умови складання зброї.
"Але ви розумієте: вони підлягають ретельній перевірці, оскільки ми говорили про те, що ворог підступний, можуть бути різного роду провокації, тому ми перевіряємо багато пластів намірів", - додала Гуменюк.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хто у рукопашній, а хто з-за рогу тільки позирає...

вівторок, 7 лютий 2023, 10:01

Начистоту. Їх небагато, напевне, менше десятка всього лише, але вони є і я їм найбільше вдячний за уважність та люб’язність. Тим, хто привітав мене із встановленням маленької справедливості: присвоєнням одній із центральних вулиць столиці імені великог...

Знайшли дірку і санкціях: РФ вдалося забезпечити американськими високотехнологічними деталями завод із випуску БПЛА іранського зразку, - ISW

вівторок, 7 лютий 2023, 9:37

Росія спромоглася придбати компоненти для ударних безпілотників у США. В усьому виною неефективність західних санкцій проти Ірану та РФ. Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни ISW. . Зазначається, що Росія та Іран просувають плани щ...