Статки скромні тільки у відкритих джерелах: ЗМІ розповіли про мільйони Нестора Шуфрича

Печерський суд Києва обрав запобіжний захід народному депутату Нестору Шуфричу. Якщо правоохоронці зберуть достатньо доказів, щоб довести провину нардепа, то на нього чекає 15 років або довічне позбавлення волі з конфіскацією майна. Яким майном володіє Шуфрич написали у Forbes, передають Патріоти України.

У відкритих джерелах статки Шуфрича скромні. За даними аналітичної платформи YouControl, він є власником мисливського клубу та має 25% частку в неприбутковій компанії з роздрібної торгівлі авто ТОВ "Рейтинг".

За даними декларації за 2020 рік, він увійшов до переліку депутатів, які задекларували найбільше готівки – 146,5 млн грн. Після припинення електронного декларування, їхня доля – невідома.

За оцінкою Forbes, наразі статки Шуфрича становлять мінімум $100 млн. Здебільшого – це готівка. Також йому належить 6,5% Київського річкового порту.

У своїх розрахунках Forbes спирається на публічну інформацію. Головна відома угода Шуфрича – продаж 50% "Нафтогазвидобування" за $96 млн. Достеменно невідомо, як він розпорядився цими грошима. Вартість його задекларованої нерухомості (наприклад, два будинки у Козині на 700 та 330 кв м) суттєво менша за $96 млн.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Жах на фронті! Спецслужби РФ наказали розстріляти полонених. Україні влаштувати велику підстав - Снєгирьов

неділя, 3 березень 2024, 0:55

Російські спецслужби запустили нову жахливу операцію проти України. На що вона направлена? З чим пов'язана зміна тактики російських окупантів? Що задумали загарбники? Детальніше про це розповів політолог та військовий аналітик Дмитро Снєгирьов. 00:00 О...

Антимайданівці минулого стали патріотами майбутнього. І сміх, і сльози, - Марина Данилюк-Ярмолаєва

неділя, 3 березень 2024, 0:30

"У Комітеті з питань розвідки заявили, що РФ готує спецоперацію "Майдан-3", суть якої — поставити під сумнів легітимність президента після 20 травня, коли закінчиться термін його повноважень. Додатково ці шатуни сучасності впевнені, що чорні сили зрива...