
З початку війни до Німеччини в'їхали 163,3 тис. українських чоловіків призовного віку. Про це пише видання Bild, передають Патріоти України.
Днями Володимир Зеленський доручив перевірити ще раз всі рішення українських військкомів про непридатність чоловіків до служби. Президент повідомив, що вони часто ухвалювали необґрунтовані рішення, а за «білий квиток» брали хабарі від $3 до 15 тис. Водночас голова парламентської фракції партії «Слуга народу» Давид Арахамія заявив, що Київ може звернутися до іноземних держав для екстрадиції військовозобов'язаних, які залишили країну за підробленими довідками про непридатність до служби.
Як пише журналіст Bild, це може торкнутися тисячі українців у Німеччині. За даними МВС ФРН на лютий 2023 року, з початку війни до країни в'їхали 163,3 тис. українських чоловіків призовного віку.
З Криму виїжджають російські співробітники ФСБ, МВС та представники Чорноморського флоту. Про це в ефірі 24 Каналу розповів генерал армії, колишній голова Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж. Генерал пояснив, що Україна цілеспрямовано "перерізає ...
Пам'ятник Богдану Хмельницькому на Софійській площі – один із найвідоміших і давніх символів Києва. Проте навколо постаті гетьмана на коні вже понад століття точаться гарячі суперечки. Головне питання, яке хвилює киян та туристів: куди саме Хмельницьки...