Ставки на кіберспорт стають все популярнішими у середовищі молоді

Давно минули часи, коли кіберспорт здавався чимось несерйозним та асоціювався з дозвіллям підлітків. Індустрія невпинно розвивається, інтерес до комп'ютерних ігр та кіберспортивних подій зростає, аудиторія розширюється. Тепер найвизначніші кіберспортивні компанії мають бюджети у кілька десятків мільярдів доларів, найпопулярніші кіберспортсмени – мільярдери, а мерчі кіберспортивних команд не поступаються мерчу провідних спортивних клубів. Останні дослідження світового букмекерського ринку наочно продемонстрували: з’явилася категорія гравців, серед яких найпопулярнішими є саме ставки на кіберспортивні події. У 2022 році вони становлять близько 40% від усіх ставок.

Ставки на кіберспорт в Україні та у світі

Найчастіше подібні парі укладають молоді гравці, середній вік котрих становить 18 – 24 роки. Як правило, вони активно цікавляться світом кіберспорту та самі охоче грають в ігри на кшталт Counter-Strike. До того ж, якщо проаналізувати статистику того, як використовують в букмекерських конторах, в тому числі і в Мелбет промокоди з https://codes.com.ua/shops/melbet, стає ясно, що більшість тих, хто робить ставки на кіберспорт, користуються для цього мобільними додатками.

Також аналітики відмічають, що за останній рік віковий діапазон гравців розширився: тепер найактивніше на кіберспортивні події ставлять користувачі віком 18 – 34 роки. Вивчаючи, як саме застосовують в Фан Спорт промокод з https://codes.com.ua/shops/fansport, експерти дійшли висновку, що у 50% респондентів зазначеної вікової категорії послуговуються мобільними додатками.

Досить цікаво, що більшість цих користувачів (близько 86%) майже не використовує інструменти самовиключення та безпечної гри. А якщо розглядати усіх тих, хто робить ставки, то майже половина з них не знайома з інструментами самообмеження. Тільки 6% українських гравців з різних вікових категорій встановили для себе конкретні обмеження. У першу чергу йдеться про встановлення фінансового ліміту та відслідковування часу, затраченого на ставки. Близько 34% респондентів зазначило, що знає про існування принципів відповідальної гри, але не знає, у чому вони полягають та тематикою глибоко не цікавляться.

А як молоді гравці, що ставлять на кіберспорт, обирають букмекерську контору? У першу чергу, вони орієнтуються на бонуси та фрібети за реєстрацію та установку мобільного додатку. Не менш важливими для них є аналітика щодо БК, відгуки клієнтів, наявність у компанії ліцензії, а також коефіцієнти.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Що робити, коли отримав повістку на війну з Україною - Рибніков

неділя, 25 вересень 2022, 1:00

(ексклюзивна пам’ятка для мешканців Москви). Найголовніше, не засмучуйтесь, а то захворієте й помрете раніше, ніж на вас витратять ракету «Хаймарса». Знайте, що чим хуткіше й болісніше ви розпрощаєтеся з життям, тим хуткіше і болісніше ви розпрощаєтеся...

"Путин думает сохранить свою ногу в Украине, используя тактику крысы. Приказ на ампутацию отдаст, если не будет иного способа сохранить шкуру", - блогер-одесит

неділя, 25 вересень 2022, 0:28

"Мировое поле публичности заполнено страхом и недоумением. Как сложилась эта ужасная ситуация, когда один выживший из ума старик угробил не меньше 100 тысяч человек, выгнал из домов 7 миллионов, и собирается еще выше поднять показатели смертности на п...