"Стягнули велику кількість сил та засобів": Злий Одесит спрогнозував можливі напрямки наступу росіян

На 12-му місяці війни знов усе частіше з різних джерел лунає інформація про ймовірний новий наступ росіян. За оцінками світової та української спільноти, він може статися в лютому-березні. На думку військово-політичного оглядача групи "Інформаційний спротив" Олександра Коваленка, зараз в Україні є 4 складні плацдарми, де військова обстановка може змінитися будь якого дня. Про найбільш реальні сценарії розвитку подій він розповів в коментарі для ТБ, передають Патріоти України.

"Йдеться про лівобережну Херсонщину, Запорізьку область, Донецький та Луганський плацдарми. Росіяни концентрують сили та засоби у великій кількості, - каже Коваленко. - Але з цих чотирьох плацдармів вони можуть вести наступальні дії тільки на одному – на Донецькому. Це єдиний плацдарм, де вони мають більш-менш працюючу логістику та мають можливість вести наступально-штурмові дії. Поступово вони це роблять в напрямку Бахмута, Авдіївки, намагаються рухатися в напрямку Сіверська, Вугледара. Але там велика кількість ліній оборони ЗСУ, багато важливих висот для ведення артилерийського вогню, які контролюються ЗСУ. Росіяни, хоч і мають на цьому плацдармі велику концентрацію сил і засобів, але всі вони станом на зараз недоукомплектовані технічно. Тобто немає достатньої кількості техніки".

За оцінками Коваленка, основна складова ворога – це піхота та підтримка артилерії. "Але з артилерію у них не все добре через дефіцит снарядів, - вважає експерт. - Це помітно через те, що вони не можуть довго тримати високий тепм ведення вогню. Там є можливість наступати, але вона не повноцінна. Якщо казати про інші напрямки, то присутність сил і засобів, які є на Луганщині та в Запорізькій області - скоріш для оборони. Проблема з артилерією більша, ніж на Донецькому плацдармі. Якщо вони на Луганщині чи в Запорізькій області перейдуть до наступу, то ресурсу їм вистачить на півтора-два тижні. В разі знищення цього ресурсу вони не зможуть тримати оборону. Вони не зможуть блокувати контрнаступ ЗСУ. Тому, якщо резюмувати, наступ окупантів більш вірогідний на Донецькому плацдармі".

Джерело: ТСН.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Не треба звинувачувати в усьому ТЦК": Генерал Муженко розповів, що не так з мобілізацією в Україні

п’ятниця, 1 грудень 2023, 13:31

Колишній головнокомандувач Збройних сил України Віктор Муженко в інтерв’ю заявив, що проблеми з мобілізацією в нашій країні відбуваються через недотримання законодавства. Зокрема, Закону «Про мобілізаційну підготовку і мобілізацію», передають Патріоти ...

"Крим - у Донецькій області?": Блогерка Верба зганьбилася знанням географії України

п’ятниця, 1 грудень 2023, 13:18

Відома українська блогерка Юлія Верба осоромилася своїм незнанням географії України, повідомляють Патріоти України. Знаменитість випадково стала учасницею опитування від блогерки Марії Паньків, яка розпитує перехожих на вулиці загальновідомі факти. Тож...